22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Надійні стіни – надійний будинок

Стінові матеріали поділяються на 2 категорії:

  1. Рядові матеріали – використовуються безпосередньо для будівництва стін.
  2. Облицювальні матеріали – використовуються для покращення технічних та естетичних характеристик готових стін. Особливе значення мають фасадні матеріали, адже вони задають вигляд всього будинку.

Якісні матеріали повинні відповідати ряду вимог. Мати невелику питому масу, але достатню щільність. Високу морозостійкість, але низьку тепло- та звукопровідність. Де ж такі знайти? Ми вже все знайшли – вам потрібно лише відкрити каталог!

Надійні матеріали – в магазині «ЄвроДах»

  • Клінкерна цегла – виготовлюється зі спеціальної глини під дією надвисоких температур. Настільки міцна, що використовується навіть для облаштування тротуарів.
  • Цегла ручної формовки – виготовлюється з різних сортів глини з додаванням лесу. Обробляється майстрами вручну, тому готові цеглинки мають унікальну фактуру.
  • Гіперпресована цегла – виготовлюється з цементу та вапняку шляхом напівсухого пресування. Відрізняється підвищеною щільністю.
  • Лицювальна цегла – різновид керамічної цегли. Завдяки хорошим технічним характеристикам є одним з найпоширеніших матеріалів для фасаду будинку.
  • Сайдинг – довгі вузькі ламелі, найчастіше з металу або ПВХ. Дешевий та практичний.

Вибір великий, та ми завжди допоможемо вибрати найкращий варіант. Адже «Євродах» – це не просто компанія, яка вже 14 років реалізує будівельні матеріали топових виробників. Ми радо консультуємо покупців і надаємо послуги монтажу.

Щоби придбати товар чи замовити доставку по Луцьку та області, телефонуйте за номером 067 332 50 78. Якщо ж хочете купити стінові матеріали на місці, запрошуємо до магазину «Євродах» за адресою: вул. Володимирська 91а.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: