22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Клінкерна цегла – універсальний матеріал, який використовують для облицювання фасадів, будівництва цоколів, стовпів та колон, кладки камінів, декоративних стійок та стін. Виготовлюється з вогнетривкої глини шамот з незначними домішками польових шпатів та глинистих силікатів. Сировину пресують й обпалюють в печі при температурі близько 1200оС. Завдяки специфічній обробці природні компоненти набувають надзвичайних властивостей. А цеглинки виходять щільними, гладкими та однорідними.

Основні переваги клінкерної цегли

  • Чудові технічні характеристики. Матеріал витримує від 150 до 300 циклів заморожування та розморожування (для порівняння, звичайної керамічної цегли вистачає на 25-100 циклів). Коефіцієнт водопоглинання становить всього 5%. Це означає, що цегла контактує з кладковим розчином, але не розбухає під дією води.
  • Стійкість до зовнішніх впливів. А саме, до різких перепадів температур, ультрафіолету, плісняви та дії хімічних сполук.
  • Простота в обслуговуванні. Клінкерну стіну можна мити водою під напором, не боячись, що цеглинки змінять колір чи розкришаться.
  • Надійність та довговічність. Така цегла вважається еталоном надійності у Європі. За умови правильного монтажу вона прослужить 100-150 років і до кінця експлуатації не втратить своїх властивостей.

З недоліків відзначимо хіба що вузьку кольорову гамму, обмежену природніми відтінками коричневого, чорного, червоного та оранжевого. До того ж, колір цеглинок в різних партіях може дещо відрізнятись. Тому ще до початку будівництва потрібно порахувати кількість необхідного матеріалу і купувати цеглу лише з однієї партії. Також багатьох покупців турбує ціна на клінкерну цеглу – вона значно вища, аніж на звичайну керамічну. Однак якість матеріалу однозначно вартує своїх грошей.

Асортимент і ціни

В магазині «Євродах» ви зможете купити клінкерну цеглу перевірених європейських виробників: ABC-Klinker, СБК, Lode, Muhr, Olfry, Terca. Є в каталозі й клінкерна цегла Керамейя – наша, українська. І дуже популярна серед покупців.

Щоби зробити замовлення або отримати консультацію спеціаліста, телефонуйте за номером 067 332 50 78. Або залиште свій номер, і ми самі вам передзвонимо. В Луцьку подивись та придбати товар можна у магазині за адресою: вул. Володимирська 91а. Якщо ж ви з іншого міста Волині, ми без проблем організуємо доставку замовлення.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: