22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Цегла ручної формовки – давній та унікальний матеріал. Виготовлюється з мулистої глини, яку очищують, вкривають різнокольоровим піском, вкидають у спеціальні форми, довго сушать та випалюють при високій температурі. Готові цеглинки полірують або покривають різноманітними візерунками. 

3 причини купити цеглу ручної формовки

  1. Високі технічні характеристики. Завдяки продуманій технології цеглинки не тріскаються та не набирають вологу, не покриваються мохом та грибком і добре витримують різкі перепади температур. При цьому мають хорошу паропроникність, що сприяє підтриманню комфортного мікроклімату в будинку.

  2. Естетичний зовнішній вигляд. Додаючи присипки різних відтінків та змінюючи температуру випалювання, виробники добиваються неймовірного різноманіття кольорів та фактур. Така цегла – ідеальний варіант для реставрації старих будівель та створення дизайну «під старовину». Її використовують як для облицювання фасадів, так і для оформлення внутрішніх стін, стійок і камінів.

  3. Вражаюча довговічність. При дотриманні технології та правильному монтажі споруди, збудовані з такої цегли, стоять віками. Найкращий доказ – історичні будівлі Старої Європи.

Багато людей чули про цей матеріал, але не знають, де знайти цеглу ручної формовки в Луцьку. Відповідаємо – у магазині ЄвроДах! В нашому каталозі зібрана продукція кращих європейських виробників: Olfry, Rijswaard, Vande Moortel, S.Anselmo. Це відомі компанії, які дотримуються суворих стандартів якості та мають авторитет на міжнародному ринку. 

Якщо вас цікавить ціна на цеглу ручної формовки чи ви не знаєте, яка підійде саме вам, телефонуйте за номером 067 332 50 78. Або приходьте до магазину ЄвроДах у Луцьку (вул. Володимирська 91а) та виберіть матеріали разом з нашими консультантами. 

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: