22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Облицювальна цегла – один з найпопулярніших фасадних матеріалів. Вона не лише захищає споруду від зовнішніх впливів, а й покращує зовнішній вигляд будинку (і підвищує його ринкову вартість). Крім того, її часто використовують для будівництва стін, димарів, парканів та садових доріжок. В магазині ЄвроДах ви зможете не лише купити облицювальну цеглу провідних виробників, але й дізнатись, чому цей матеріал підійде саме вам.

Чому лицювальна цегла краща, ніж звичайна будівельна?

  1. Вона має високі технічні характеристики. Завдяки особливій технології виробництва цеглинки відрізняються високою стійкістю (до 300кг на см2 покриття) та низьким коефіцієнтом водопоглинення (до 6%). Готова кладка не боїться критичних перепадів температур, морозів та опадів, не вигорає на сонці, не пліснявіє та не вкривається грибком. 

  2. Виготовлюється в різних кольорах, формах та текстурах. Основна кольорова гамма – природні відтінки коричневого, бежевого та червоного. Однак вибір відтінків настільки широкий, що вистачить для втілення будь-якого дизайнерського задуму. Поверхня цеглинок може бути як ідеально гладкою, так і рельєфною, з простими візерунками чи складними фактурами. Самі цеглинки бувають прямокутними, округлими, трапецієвидними або клиноподібними, повно- та пустотілими. Комбінацій безліч, тому важливо використовувати цеглу з однієї партії – так цеглинки точно будуть однаковими. 

  3. Має різні види зовнішнього покриття. Найпопулярніші варіанти: двошарове покриття (на сирець наноситься шар кольорової глини), ангоб (декоративне покриття з рідкої глини), глазур (має склоподібний шар, що надає готовим виробам специфічного блиску).

Якщо вам потрібна облицювальна цегла в Луцьку, не треба довго шукати! Заходьте в каталог компанії ЄвроДах, замовляйте доставку по місту та області або завітайте до нашого магазину за адресою: вул. Володимирська 91а. Якщо ж прямо зараз ви хочете дізнатись ціну облицювальної цегли чи порадитись з професіоналами, аби вибрати найкращий варіант, телефонуйте за номером 067 332 50 78. Або залишіть заявку біля товару, що вас зацікавив, і ми зателефонуємо самі. 

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: