22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти

Доступна продукція  інших виробників бітумної черепиці.

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Бітумна черепиця – дуже популярний покрівельний матеріал. Виготовляється з міцного склополотна, просоченого бітумом, з додаванням кам’яної крихти. Завдяки продуманому складу бітумна покрівля виходить міцною, але дуже пластичною. І тому вважається найкращим рішенням для дахів нетипової форми (наприклад, куполо- або конусоподібної) та складної конструкції.

Основні переваги бітумної черепиці

  • Надзвичайна гнучкість. Черепиця чудово гнеться при монтажі, але потім її вже неможливо зламати чи пошкодити. Вона «застигає» у наданій формі і не деформується роками.
  • Чудові технічні характеристики. Витримує сильні перепади температур, не пропускає вологу, не вигорає на сонці. Стійка до корозії, грибків та хімічних сполук. Поглинає сторонні шуми, забезпечуючи чудову звукоізоляцію.
  • Варіативність кольорів та текстур. Колір конструкції залежить від мінерального складу кам’яної крихти і може бути яким завгодно – від класичного червоного до золотого чи глибокого синього. Текстура визначається формою нарізки листів – це і прямокутники, і ромби, і стильний «драконячий зуб».
  • Безвідходний монтаж. На відміну від більшості покрівельних матеріалів, виготовлюється у вигляді елементів невеликого розміру. При монтажі вони складаються, мов частинки мозаїки. За умови правильних попередніх замірів відходів взагалі не залишається.

Однак варто пам’ятати, що таку черепицю не можна вкладати при температурі, нижчій за 5С. Тому радимо запланувати монтажні роботи на теплу пору року. При дотриманні всіх рекомендацій ви отримаєте сучасну та якісну покрівлю, яка прослужить мінімум 20 років.

Асортимент і ціни

Більшість людей знають лише про бітумну черепицю Катепал. Завдяки самоклеючій основі та унікальній кольоровій палітрі вона набула неабиякої популярності у рідній Фінляндії. Однак для України залишилась преміум-матеріалом, який може собі дозволити далеко не кожен. Ми ж пропонуємо купити бітумну черепицю відомих, але більш доступних європейських брендів: BTM, IKO, ISOLA та TEGOLA. Їхня продукція пройшла безліч перевірок і відповідає жорстким стандартам якості. 

Компанія ЄвроДах пропонує широкий вибір бітумної черепиці від Європейських виробників з доставкою по Волинській області, зокрема по м. Луцьк, Ковель.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: