22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Більш як 60 років тому в США почали використовувати дерев’яні ламелі для захисту та декору будинків. Технологія отримала назву “siding” (з англійської – «зовнішня обшивка») і через свою економічність стала дуже популярною в Америці та Канаді. Згодом вибір матеріалів для ламелей значно розширився, а сайдинг для фасаду дістався й до Європи. 

Види та ціна на сайдинг

Найдешевшими вважаються дерев’яні, вінілові та цементні ламелі. Метал (особливо сталь та цинк) коштує набагато дорожче. Якщо ви розглядаєте бюджетні варіанти, радимо вініловий сайдинг Vox. Це якісний сучасний матеріал від відомого польського виробника, з міжнародною сертифікацією та офіційною гарантією. Брати найдешевші вінілові ламелі не варто – вони не витримують погодних умов в Україні та швидко втрачають зовнішній вигляд.

Чому все більше людей вирішують купити сайдинг

  1. Він дешевший за природні облицювальні матеріали. А в технічному плані майже їм не поступається: витримує опади та ультрафіолет, зберігає тепло, не гниє.

  2. Його легко монтувати. Ламелі з’єднуються між собою й закріплюються цвяхами, шурупами або саморізами. Якщо їх не виходить прикріпити до фасаду, монтується металевий профіль або дерев’яна обрешітка. Але навіть в такому випадку монтаж займає лише декілька днів. До того ж, виконувати його можна в будь-яку пору року.

  3. За ним нескладно доглядати. Ламелі покриваються полімерною плівкою, яка не лише захищає будинок від зовнішніх чинників, але й не боїться води. Тож готову конструкцію можна мити прямо зі шлангу або міні-кархера. 

  4. Він універсальний. Підходить як для облицювання фасадів, так і для облаштування та декорування внутрішніх стін. За рахунок великого вибору кольорів та фактур дозволяє втілити різноманітні дизайнерські рішення. 

Якщо і вас переконали ці пункти, пропонуємо каталог сайдингу компанії ЄвроДах. В ньому ви знайдете кращі матеріали від перевірених європейських виробників: Vox, Vox Max 3, Fasinding, Fasinding Wood House. Щоби дізнатись ціну сайдингу та отримати консультацію, телефонуйте за номером 067 332 50 78. Також чекаємо вас у магазині ЄвроДах за адресою: Луцьк, вул. Володимирська 91а.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: