22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Металочерепиця давно використовується у будівництві і, навіть попри появу більш сучасних матеріалів, не здає позицій на ринку. З року в рік кількість людей, які купують металочерепицю для даху, залишається незмінно високою. У чому секрет? Матеріал імітує натуральну черепицю, але коштує набагато дешевше.

Основні переваги модульної металочерепиці

  • Чудова стійкість до зовнішніх впливів. Метал, ще й вкритий захисним покриттям, не боїться дощу, снігу та ультрафіолету, не горить і зберігає свої властивості при температурі від -50оС до +50оС
  • Мала питома вага. Квадратний метр покрівлі заважить максимум 4-5кг, тому її можна спокійно класти на будинки з полегшеними конструкціями, що нерозраховані на великі навантаження.
  • Низька ціна. Мова йде не лише про витрати на матеріал (який вважається одним з найдоступніших), але й на монтажні роботи та ремонт. Модульна черепиця відрізняється простим та швидким монтажем, до того ж її можна встановлювати навіть при низьких температурах. Щодо ремонту, то при необхідності пошкоджені листи просто замінюються новими. 
  • Можливість монтажу на похилих поверхнях. На відміну від більшості схожих покрівельних матеріалів, цей не має обмежень по величині кута нахилу скату. 

Аби надати вам повну інформацію, зазначимо й недоліки матеріалу. Їх декілька: відходи при монтажі, ризик появи цвілі та конденсату (особливо – при великій кількості снігу), та небезпека удару блискавки. Однак всіх цих проблем можна з легкістю уникнути, замовивши продуманий професіональний монтаж. Ми з задоволенням візьмемо цей обов'язок на себе, адже в нас працюють спеціалісти з досвідом роботи в покрівельній сфері не менше 5 років. Отож, ми не лише правильно вкладемо покрівлю, але й скоротимо ваші витрати матеріалу, зробивши необхідні попередні заміри. За бажанням можливе також встановлення снігозатримувачів та громовідводу. 

Асортимент і ціни

В нашому каталозі представлені провідні виробники металочерепиці: Arcelor, DK Dongshin, U.S. Steel Kosice. У категорії «Преміум» ви знайдете продукцію всесвітньо відомого бренду SSAB. Дізнатись, скільки коштує металочерепиця та замовити монтажні роботи можна за телефоном 067 332 50 78. Покупців, які хочуть купити металочерепицю в Луцьку, запрошуємо в шоу-рум компанії «Євродах» за адресою: вул. Володимирська 91а. Для жителів інших міст області без проблем організуємо доставку.

Як вибрати металочерепицю (відео)

Нашими співробітниками та партнерами було створено ряд відеороликів, які допоможуть зробити правильний вибір і не помилитись в деталях. Радимо до перегляду.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: