Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером:
Каталог знаходиться на стадії наповнення.

Гіперпресована цегла – надзвичайно технологічний матеріал, який використовують як для зведення цілих будинків, так і для облицювання стін. Виготовлюється з напівсухої суміші цементу та вапняку, яку пресують від великим тиском (20-25 МПа). Частинки суміші з’єднуються на молекулярному рівні, готовий матеріал стає монолітним й не містить бульбашок повітря.

Основні переваги гіперпресованої цегли

  • Високі технічні характеристики. Насамперед, щільність (100–400 кг/см2) та міцність на стиснення (до М250). Завдяки ним кладка чудово тримає статичні та динамічні навантаження.
  • Стійкість до вологості та низьких температур. Матеріал витримує 300 циклів заморожування-розморожування, не набирає вологу та зберігає властивості при будь-яких погодних умовах.
  • Зручний та економний монтаж. Завдяки геометричній точності та специфічному складу цеглинки легко кладуться й міцно зчіплюються. Т розчину витрачається менше, ніж зазвичай.
  • Естетичний вигляд. Готова кладка виглядає дорого та статусно. А широкий вибір кольорів і фактур дозволяє втілити будь-які дизайнерські рішення.

Недоліки матеріалу випливають з головної переваги – надзвичайної щільності. Він не пропускає повітря і не затримує тепло всередині приміщення. Однак все це нівелює правильний монтаж. Достатньо утеплити стіну і створити додатковий повітряний прошарок між нею та облицювальною кладкою.

Асортимент і ціни

Багато людей відмовляються від гіперпресованої цегли через її високу ціну. Та в магазині «Євродах» ви зможете придбати якісні матеріали не за всі гроші. Ми відібрали продукцію хороших, але доступних брендів – Литос (Україна) та Рубэлэко (Білорусь). Тож, якщо вам потрібно купити гіперпресовану цеглу в Луцьку чи з доставкою по області, телефонуйте за номером 067 332 50 78.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: