22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти

Доступна продукція  інших виробників композитної черепиці.

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Композитна черепиця (композитка) – новий для України, але дуже популярний у світі покрівельний матеріал. Найчастіше її купують сучасні господарі, котрі не бояться експериментувати з дизайном і цікавляться актуальними трендами.

Основні переваги композитної черепиці

  • Продумана технологія. Композитка – це тонкі сталеві листи, покриті з двох сторін спеціальним сплавом (алюміній + цинк) і акриловою ґрунтовкою. Багатошарове покриття забезпечує надійний захист від механічних впливів, корозії, грибку та вигорання кольору. Додаткова кам’яна присипка, яка використовується в якості останнього шару, забезпечує ще більшу міцність та довговічність покрівлі.
  • Мала вага при великій стійкості. Квадратний метр готової покрівлі важить не більше 6-7 кг. Саме тому композитка – ідеальне рішення для реконструкції старих будівель чи покриття нових, але з полегшеною конструкцією. При цьому робоча поверхня витримує навантаження до 300 кг/м2 і пориви вітру до 180 км/год.
  • Простий монтаж. Матеріал укладається листами, без встановлення дороговартісних основ і додаткових конструкцій. А відходів залишає набагато менше, аніж інші металеві покрівлі.
  • Неймовірні можливості для дизайну. Величезний вибір профілів, широка кольорова гамма та варіативність присипки дозволяють використовувати композитку у будь-якому екстер’єрі – від стилю «під античність» до прогресивного хай-теку.

Асортимент і ціни

Якщо вам потрібна сучасна, стильна і статусна покрівля, найкращий вибір – композитна черепиця Gerard. Її виробляють у Новій Зеландії – країні, де і придумали композитку. Є у нашому каталозі й продукція відомих європейських брендів – Isola та Metrolite. Щоби уточнити ціни, купити матеріали чи замовити доставку по Луцьку та області, телефонуйте за номером 067 332 50 78.
 

Наша компанія також може запропонувати свої професійні послуги з виконання покрівельних робіт будь-якої складності з композитної черепицею, гарантуючи довгий термін служби.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: