22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Покрівельні матеріали в Луцьку

Покрівля – дуже важливий елемент будівлі, який виконує одразу дві функції:

 • практичну – захищає споруду від зовнішніх впливів (сонця, вітру, опадів), не дає дощовим та талим водам потрапити всередину, створює теплоізоляцію;
 • естетичну – надає будівлі завершеного вигляду, прикрашає екстер’єр.

Якісна покрівля – це житловий комфорт і стиль вашого будинку. Неякісна – постійні ремонти та гроші на вітер. Ми добре це знаємо, тому пропонуємо лише найкращі матеріали від перевірених виробників.

Все для даху і навіть більше

 • Керамічна черепиця – одна з найдорожчих і найважчих, але й найестетичніша. Виробляється з натуральної сировини, дуже довго служить.
 • Бітумна черепиця – м’яка та гнучка, підходить для дахів будь-якої конфігурації. Представляє собою скловолокно, просочене бітумом, іноді – з додаванням кам’яної крихти.
 • Композитна черепиця – сучасна та ефектна. Складається зі сталевих листів, на які з двох сторін нанесене гальванізоване покриття та ґрунтовка. Зовнішня частина вкривається дрібними частинками каменю, завдяки чому виглядає дуже дорого та статусно.
 • Цементно-піщана черепиця – дешева та сердита. Її виготовляють шляхом пресування сировини і не обпалюють, а лише покривають глазур’ю. Ідеальний варіант, якщо шукаєте все для даху, але не за всі гроші.
 • Металочерепиця (довголистова/модульна) – не дуже дорога, але дуже практична. В основі – сталеві холоднокатані листи з захисним покриттям. Найчастіше використовується у промисловому будівництві, але через надійність нею часто покривають приватні будинки та гаражі.
 • Металопрофіль – міцний та універсальний. Профільований лист з оцинкованої сталі, з двох сторін покритий полімерним сплавом. Легко монтується, довго служить, виготовляється в будь-яких кольорах.

3 причини обрати компанію «ЄвроДах»

 1. Багаторічний досвід. Ми займаємось покрівлею понад 19 років і маємо всі підстави вважати, що в нас – найкраща покрівля в Луцьку.
 2. Широкий асортимент. В нашому каталозі ви знайдете все, що потрібно для даху. Більше не доведеться ходити та шукати, де докупити матеріали.
 3. Зручний сервіс. Всі товари є в наявності. Ви можете придбати їх у нашому магазині або замовити доставку.

Шукаєте матеріали для даху, але ціни всюди кусаються? Хочете нарешті закінчити будівництво чи ремонт? Запрошуємо в магазин «Євродах» – тут ви знайдете все для покрівлі та отримаєте професійну консультацію!

Як вибрати металочерепицю (відео)

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: