22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Доступна продукція  інших виробників керамічної черепиці.

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Керамічна черепиця – один з найдавніших будівельних матеріалів. Виготовлена шляхом випалення гончарної глини, вона тисячоліттями використовувалась для покриття будівель й не втратила актуальності дотепер. А завдяки новітнім технологіям стала ще більш універсальною та практичною.

Основні переваги керамочерепиці

  • Надзвичайна стійкість до зовнішніх впливів: високих та низьких температур, палючого сонця, морозу, вітру, опадів. Більше того, натуральна черепиця витримує навантаження до 280кг/м2, тому з нею вашому даху не страшний навіть сильний град чи снігопад.
  • Чудові теплоізоляційні якості. Завдяки природним властивостям глини, покрівля чудово зберігає тепло і дозволяє економити на опаленні взимку. Влітку ж вона буде створювати приємну прохолоду і захищати верхню частину будівлі від перегріву.
  • Бездоганна шумоізоляція. З нею ви забудете про шум вітру у стрісі чи надокучливий дощ, що барабанить по даху.
  • Абсолютна безпечність. У виробництві використовуються лише натуральні, екологічно чисті матеріали, які до того ж ще й мають протипожежні властивості.
  • Довгий термін експлуатації. Більшість виробників дають гарантію на 30-40 років. Однак за умови правильного монтажу керамочерепиця прослужить 50 років і навіть довше.

Однак є нюанси, через які може здатись, що глиняна черепиця – не такий вже й хороший варіант для облаштування даху. Мова йде про високу вагу та вартість продукції. Це справді один з найважчих (до 50кг/м2) покрівельних матеріалів, для монтажу якого необхідно ще й встановлювати дерев’яний каркас. Однак саме завдяки великій вазі ви отримаєте міцний дах, який витримає будь-яку негоду. Гроші ж ви платите за високу (одну з найкращих) якість, безпрецедентну надійність та чистий спокій на довгі роки.

Асортимент і ціни

В магазині «Євродах» представлені матеріали від виробників, продукція яких перевірена часом та тисячами покупців. Якщо ви хочете купити керамічну черепицю найвищого класу, радимо звернути увагу на німецько-польську компанію Braas – це еталон якості на європейському ринку. Якщо ж шукаєте більш бюджетні, але не менш надійні матеріали, рекомендуємо товари від Nelskamp, Elrus, Creaton і Monier. Актуальні ціни, технічні характеристики, доступні кольори та текстури ви знайдете у каталозі. Якщо ж захочете вибрати матеріал «вживу», запрошуємо до нашого магазину за адресою: м. Луцьк, вул. Володимирська 91а.

Як вибрати натуральну черепицю

Пропонуємо вашій увазі серію відео, які розставлять всі крапки над "і" стосовно теми правильного вибору керамічної черепиці.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: