22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Для чого потрібні покрівельні плівки

Перш за все, для захисту крівлі від води. Потрапляючи всередину конструкцій, волога пошкоджує дерев’яні та металеві елементи, призводить до появи цвілі та грибку, погіршує теплоізоляцію. Якщо шар утеплювача набирає 2,5% вологи, його ККД знижується вдвічі. І, що найгірше, таке стається, навіть якщо цілісність конструкції не порушена. Наприклад, вода може конденсуватись через різницю температур в приміщенні й на вулиці та просочитись в покрівельний пиріг чи перекриття.

Запобігти проникненню руйнівної вологи покликані спеціальні покрівельні плівки та мембрани. Найчастіше їх використовують для захисту дахів, хача вони є універсальними засобами для захисту конструкцій від води.

Плівки для даху: типи та особливості

  1. Звичайні плівки (паробар’єр) – виготовлюються з міцного поліетилену, захищають утеплювач від набирання вологи, але пропускають незначну кількість пари. Щоби уникнути появи конденсату, при монтажі потрібно залишати вентиляційні проміжки.
  2. Дифузійні та супердифузійні мембрани (гідробар’єр) – чудово пропускають пару, добре «дихають», не вкриваються конденсатом. Від звичайних плівок відрізняються наявністю ламінованої поліпропіленової сітки. Монтуються впритул до теплоізоляційного шару, тож вентиляційний проміжок непотрібен. Вони щільні, міцні та захищені від дії ультрафіолету. Найкращими вважаються вироби типу євробар’єр. Завдяки тканинній структурі вони міцніші за звичайні покрівельні мембрани та ще краще пропускають пару.

Правильно підібрати гідробар’єр для даху – задача непроста. Вироби виготовлюються у вигляді схожих рулонів, тож звичайному покупцю важко визначити, що саме йому потрібно. Та якщо ви плануєте купити покрівельні мембрани в Луцьку та області, ми вам допоможемо! В каталозі магазину «ЄвроДах» представлена продукція провідних виробників, яка вже пройшла випробування часом.

Скільки коштує покрівельна мембрана

Ціна залежить від компанії-виробника, кількості шарів та технічних характеристик матеріалу (щільність, міцність на розрив, опір проникненню води та повітря, опір дифузії водяної пари тощо). Хочете дізнатись ціну на гідробар’єр під металочерепицю? Підібрати та замовити плівку? Отримати консультацію спеціаліста? Телефонуйте за номером 067 332 50 78 або залиште заявку біля товару, і ми самі з вами зв’яжемось. 

Наші відео про вибір плівок і мембран

 

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: