22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Металопрофіль або профнастил – універсальний матеріал, який використовується при будівництві дахів, гаражів, огорож, перегородок та перекриттів. По суті, це гофровані сталеві листи з оцинкованим або полімерним покриттям. Чи може звичайна сталь конкурувати з більш сучасними та технологічними матеріалами? Може, ще й як!

Основні переваги металопрофілю

  • Надзвичайна міцність при невеликій вазі. Лист профнастилу важить на 15-20 кг менше, аніж лист шиферу. А квадратний метр готового покриття заважує, в середньому, 6 кг. При цьому сталь з легкістю витримує град, сильний вітер та завірюху, а полімерне покриття захищає листи від корозії та вигорання.
  • Естетичний вигляд. Сталевий лист можна пофарбувати у будь-який колір,  а гофрована структура дозволяє по-різному обіграти дизайн. Наприклад, при висоті хвилі 10 мм крівля буде виглядати злегка фактурною, а при 30 мм набуде виразного рельєфу.
  • Простий монтаж та обслуговування. Якщо метало- чи керамочерепицю краще довірити спеціалістам, то металопрофіль можна класти самостійно. Готову крівлю дозволяється мити мильною водою, а подряпини – зафарбовувати під колір даху. При появі серйозних ефектів достатньо замінити пошкоджений лист.
  • Низька ціна. Квадратний метр простого металопрофілю коштує близько 90грн – це рекордно малий цінник для ринку покрівельних матеріалів.

Варто пам’ятати й про деякі недоліки матеріалу. По-перше, погану звукоізоляцію, властиву будь-якому металу. Це не страшно, якщо ви використовуєте металопрофіль для огорожі, але більш важливо, якщо кладете його на дах. По-друге, якщо на листи нанесли неякісний полімер, з часом вони покриються іржею і почнуть вигорати на сонці. Першу проблему можна вирішити за допомогою прошарку мінеральної вати. А щоб не натрапити на неякісний товар, потрібно купувати продукцію лише перевірених виробників. Саме такі матеріали пропонує компанія «Євродах».

Асортимент і ціни

В магазині «Євродах» представлений найбільш ходовий металопрофіль: покрівельний, несучий та для огорож. Ціна залежить від типу покриття (найдешевше – поліестер, дорожче та якісніше – пурмат, крістал, клауді) та товщини листа (від 0,4 до 0,9 мм). Ми завжди допоможемо підібрати оптимальний варіант під ваш бюджет. Якщо хочете отримати консультацію, купити металопрофіль в Луцьку чи замовити доставку по області, телефонуйте за номером 067 332 50 78.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: