22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
потрібна консультація?
Залиште свої дані і ми обов’язково зв’яжемось з вами

Доступна продукція  інших виробників цементно-піщаної черепиці.

Оплата здійснюється в гривнях згідно комерційних курсів.

Цементно-піщана черепиця вважається одним з найдоступніших покрівельних матеріалів. Виготовлюється з природної сировини: цементу, кварцового піску, води та натуральних кольорових пігментів. Візуально вона дуже схожа на керамочерепицю, однак коштує в рази дешевше, що дозволяє використовувати її для недорогої покрівлі.

Переваги цементно-піщаної черепиці

  • Велика вага. Квадратний метр матеріалу важить від 36 до 49 кг. Звісно, таке покриття не підійде для полегшених конструкцій, однак для звичайного будинку надійнішої і дешевшої покрівлі не придумаєш. Кажуть, якщо таку черепицю і зірве вітер, то хіба разом з дахом.
  • Стійкість до зовнішніх впливів. Природний матеріал не боїться морозу та різких перепадів температур, не горить, не пропускає вологу, не покривається мохом та грибком і витримує будь-яку негоду. До того ж, чудово ізолює зовнішні шуми.
  • Практичність. По покрівлі можна ходити, не боячись, що матеріал відколеться чи по даху піде тріщина. Крім того, поверхня черепиці стійка до забруднень і, в разі чого, легко миється.
  • Довгий термін експлуатації. Офіційна гарантія становиться 50 років. Однак при правильному монтажі черепиця може прослужити вдвічі довше.

На відміну від керамічної черепиці, цементно-піщана не обпалюється, а покривається глазур’ю. Якщо при виробництві використовувалось неякісне покриття або ж плитки були вкладені неправильно, з часом крівля почне протікати. Щоб такого не сталось, потрібно ретельно вибирати виробників та людей, котрі будуть виконувати монтажні роботи. Компанія «Євродах» допоможе вам в обох випадках.

Асортимент і ціни

В каталозі магазину «Євродах» представлені товари провідних європейських компаній – BRAAS та Euronit. Це продукція преміум-якості, яка проходить кілька стадій перевірки і відповідає всім заявленим характеристикам. Якщо ж ви обмежені в бюджеті, радимо купити цементну черепицю вітчизняного виробника Ondo. Вона витримує 20-25 циклів заморозки і добре зарекомендувала себе на українському ринку. Аби замовити цементну черепицю в Луцьку чи з доставкою по області, телефонуйте за номером 067 332 50 78. Ми зорієнтуємо вас, скільки коштує конкретна модель і допоможемо зробити найкращий вибір!
 

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: