22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
22.06.2021 Хіт сезону 2021 р. модуль COMO!!!
Перейти
Про нас
 
 
 
 
 

 

ЄвроДах – історія тривалістю 19 років

У 2000 році компанія ЄвроДах була невеликою бригадою з трьох працівників, які добре знались на покрівельних матеріалах і хотіли допомагати людям облаштовувати комфортне житло. За 5 років команда розрослась до 25 спеціалістів і переїхала у власний офіс, де своїми силами зробила сучасний ремонт. Власник компанії – Микола Дацюк – зайняв директорське крісло та почав керувати роботою з офісу.

Головною місією компанії стало зробити європейські покрівельні матеріали доступними кожному. А ключовим напрямком було вибрано черепицю. Саме черепицею вкрито 85% дахів у Європі, тож ми вирішили перейняти та втілити цей досвід в Україні.

Сьогодні наш асортимент налічує десятки категорій товарів, а ЄвроДах став авторитетним гравцем на українському ринку будівельних матеріалів. Як у справжньої європейської компанії, в нас є цінності, котрими ми керуємось, та здобутки, якими пишаємось.

Головні цінності компанії ЄвроДах

  • Постійне самовдосконалення. Ми впевнені, що лише люди, котрі розвиваються в роботі, можуть добре її виконувати. Тому наші спеціалісти відвідують професійні семінари для покрівельників, конструкторів, архітекторів та дизайнерів. І це не просто слова – ми з гордістю збираємо отримані на навчаннях сертифікати.
  • Контроль якості. Для наших клієнтів відбираємо лише ті матеріали, з яких готові будувати власні домівки. Це сучасні та інноваційні матеріали перевірених європейських виробників: Braas Keramik, Monier, Isola, Tegola, Gerard, Euronit та ін. Ми на 100% впевнені в цій продукції, а її якість підтверджена міжнародними сертифікатами.
  • Співпраця та партнерство. Аби приносити максимальну користь клієнтам, співпрацюємо з відомими архітекторами та дизайнерами. А для замовників прагнемо бути перш за все партнерами, на яких завжди можна покластись.

Наші здобутки

Першою великою перемогою компанії ЄвроДах стала співпраця з Волинським управлінням СБУ. У 2001 році такий важливий об’єкт довірили невеликій бригаді, у якої ще не було власного офісу. За 19 років роботи ми прийшли до вражаючих цифр:

  • змонтували з нуля 521 покрівлю;
  • переробили та покращили 89 покрівель.

Ми не збираємось зупинятись на досягнутому й розвиватимемось далі. Бо хочемо, щоби на Волині була компанія, яка не лише продає покрівельні матеріали та все для даху, а й знає, що потрібно покупцям.

Переваги для клієнтів компанії ЄвроДах

  1. Широкий асортимент. У нашому каталозі представлені покрівельні та стінові матеріали, покрівельні плівки, мембрани та звисок, системні покрівельні додатки, водостічні системи та системи утеплення, сходи на горище, мансардні вікна та елементи вентиляції. Асортимент постійно оновлюється, адже ми ретельно стежимо за новими трендами на європейському ринку будівельних матеріалів.
  2. Досвід та професіоналізм. Наші працівники – експерти з фізики покрівель. Водонепроникність та паропроникність, теплоспротив конструкцій та мінімізація втрат тепла, вентиляція піддахового простору – для нас це не «чужі» технічні характеристики, а маркери, за допомогою яких ми відбираємо продукцію.
  3. Грамотні консультації. ЄвроДах – це не звичайний магазин, а місце, де вам завжди допоможуть вибрати матеріали залежно від умов експлуатації, особистих вподобань та бюджету.
  4. Додаткові послуги. Наші спеціалісти обстежують проблемні дахи до або під час монтажу. Якщо ви не знаєте, кому довірити монтажні роботи, ми порадимо перевірені бригади, за яких відповідаємо власною репутацією.
  5. Проста покупка та зручна доставка. Мешканці Луцька можуть вибрати та купити товар у нашому магазині за адресою: вул. Володимирська 91а. Для жителів інших міст Волинської області організуємо оперативну доставку.

Якщо ви хочете купувати покрівельні матеріали європейського зразка, потребуєте професійної поради чи хочете знайти відповідальних монтажників, ласкаво просимо в ЄвроДах. Ми працюємо саме для вас!

Правильний напрямок – це 80% успіху!!!

Ми Вас чекаємо!!! 

 
З більш детальною інформацією про нашу компанію, Ви зможете ознайомитись за наступними посиланнями: