Покрівельні плівки DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG

img Продукція Покрівельні плівки DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG

DELTA ® - FOL PVG надійно захищає дах від задуває снігу , пилу і дощу. Дозволяє висохнути суцільному настилу . Завдяки високій міцності на продавлювання забезпечує зносостійкість в ході покрівельних робіт. Може протягом 6 місяців піддаватися впливу УФ- випромінювання в відсутність покрівельного покриття. Ідеально підходить для покрівель з дрібноформатного матеріалів , що укладаються на суцільний настил ( натуральний сланець , цементно -волокнисті і азбестоцементні плитки). DELTA - FOL PVG PLUS оснащена двома самоклеящимися зонами по краях рулону.


DELTA ® - FOL PVG складається з трьох шарів: паропроницаемий шар розташований між захисними шарами з нетканого волокна. Така структура сприяє стабільній дифузійногоздатності , якою володіють бітумосодержащие опалубні полотна і багато мікроперфоровані полімерні плівки.


Застосування

DELTA - FOL PVG використовується як розділовий шар в фальцевих покрівлях з міді , сталі, алюмінію та цинку замість бітумних рулонних матеріалів . Застосовується в дахах зі сланцю як підкладка і тимчасовий захист даху на момент проведення монтажних робіт.


А також інші товари розділу: Покрівельні плівки
Новинки
Галерея