Покрівельні плівки DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX

img Продукція Покрівельні плівки DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX

Завдяки високій паропроникності ( значення Sd близько 0,02 м ) забезпечується дифузійний відвід залишкової вологи з будівельної конструкції. Ущільнена структура нижнього шару мембрани дозволяє використовувати DELTA ® - FOXX поверх опалубки з обрізних дощок. Застосування плівки DELTA ® - FOXX спільно з системними аксесуарами DELTA ® дозволяє виконати водонепроникне ізоляційне підставу під будь-яку покрівлю на пологих скатах з кутами нахилу навіть 10 градусів. Така конструкція відповідає вимогам Центрального Союзу Німецьких Покрівельників ( ZVDH ) і є надійним захистом не тільки від дощової , а й від талої води. Непроникними є стики рулонів , місця примикання до стін і труб ( проклеюються спеціальним герметиком DELTA ® - THAN або клеєм DELTA ® - PREN ) , а так само місця кріплення цвяхами контробрешетки , під яку попередньо проклеюється ущільнююча стрічка з поліуретану DELTA ® -NB 50 . Мембрана DELTA ® - FOXX PLUS має дві зони проклейки по краях рулону , виконані в заводських умовах. Це забезпечує неперевершений захист даху в будь-яких кліматичних районах від дощової і особливо талої води , що проникла через покрівельний матеріал.


Двошарова мембрана з нетканого поліестеру з паропроникним дисперсійним покриттям , що володіє високою водовідштовхувальним здатністю.

Застосування

Мембрани DELTA-FOXX/DELTA-FOXX PLUS легко укладати на суцільну основу завдяки відносно невеликій вазі і відмінною пластичності . Матеріал має низьку парусністю , тому з ним зручно працювати навіть у вітряну погоду. Граматичні примикань плівки до мансардних вікон , трубам , покрівельним проходки та іншим будівельним елементам виконуються за допомогою еластичної армованої стрічки DELTA ® - FLEX BAND F100 або клею DELTA ® - THAN .

                                                                                                                                                 
Технічні дані
Група горючості за ГОСТ 30244-94 Г2умеренногорючій
Розривне зусилля по DIN EN 12311
370 Н / 5 см уздовж рулону
270 Н / 5 см поперек рулону
Водонепроникність по DIN EN 13111
Клас W1)
Sd Еквівалентна товщина
опору дифузії
ок . 0.02 м
Температурна стабільність від -40 ° C до +80 ° C
Поверхневий вага ок 270 г / м ²
Вага рулону ок . 20 кг
Довжина / площа рулону 50 м / 75 м2
Ширина рулону 1.50 м

А також інші товари розділу: Покрівельні плівки
Новинки
Галерея