Покрівельні плівки DELTA-MAXX PLUS Енергозберігаюча мембрана

img Продукція Покрівельні плівки DELTA-MAXX PLUS Енергозберігаюча мембрана

Запобігає втраті енергії. Захищає теплоізоляцію від дощу , задуває снігу і постійно утворюється конденсату . Це єдина мембрана , одночасно володіє дифузійними і антиконденсатні властивостями. Запобігає зволоження конденсатом утеплювача і кроквяної конструкції в моменти екстремального освіти конденсаційної вологи завдяки здатності утримувати на 1 м2 до 1000 г крапельної вологи і після видаляти її за рахунок дифузії. Адсорбційний шар з нетканого поліестеру , розташований на нижній стороні мембрани , має рекордно високою міцністю на розрив. Тому мембрана не схильна механічних пошкоджень під час покрівельних робіт і забезпечує безпеку покрівельників. Завдяки високій паропроникності ( Sd = 0,15 м ) забезпечує повний і швидкий відвід скопилася в теплоізоляції і кроквяної конструкції вологи.


Основа з нетканого поліестеру з високою міцністю на розрив ; верхній шар - паропроницаемое і водонепроникне покриття з термопластичного поліуретану.


Застосування

DELTA - MAXX PLUS укладається на кроквяні ноги , безпосередньо на утеплювач без повітряного прошарку . Допускається монтаж на суцільний дерев'яний настил. Нахлест повинен бути ок . 10 см. Після видалення захисної стрічки з самоклеючиїх смуг пропрасуйте місце нахлесту рулонів - водонепроникне і повітронепроникне з'єднання рулонів буде забезпечено миттєво.

                                                                                                                                                 
Технічні дані
Характеристика горіння Клас горючості Е по EN 13501-1
Міцність на розрив
450 / 300 Н / 5 cм уздовж / поперек рулону випробування з DIN EN 12311
Клас водонепроникності
W1 (EN 13859-1 )
Sd еквівалентна товщина опору дифузії
ок . 0.15 м по DIN 52615
Температурна стабільність
від -40 ° C до +80 ° C
Вага
ок . 190г / м ²
Вага рулону
ок . 14 кг
Довжина рулону
50 м
Ширина рулону
1,50 м

А також інші товари розділу: Покрівельні плівки
Новинки
Галерея