Покрівельні плівки DELTA-MAXX TITAN Термомембрана

img Продукція Покрівельні плівки DELTA-MAXX TITAN Термомембрана

Упродовж цілого року Delta - Maxx Titan зберігає сприятливий клімат під вашою дахом. Спекотного літа його металізоване покриття відображає до 50 % зовнішнього теплового випромінювання від нагрітого покрівельного матеріалу. Температура в мансарді під цією мембраною може бути нижче на 2 ° C в порівнянні з іншими плівками (зниження температури залежить також від об'єму приміщення , розташування даху і товщини ізоляційного матеріалу). Взимку завдяки герметичній проклейке нахлестов рулонів виключається як конвективное видування тепла з теплоізоляційного шару , так і витік теплого повітря назовні. Цим запобігає значна втрата енергії , викликана заміщенням теплого внутрішнього повітря притекающим холодним повітрям зовні будинку. Крім цього , відсутність конвективного переносу внутрішньої вологи практично виключає утворення конденсату в конструкції даху. Мембрана ефективно перешкоджають втрати тепла з ізоляційного шару , зберігаючи дорогу енергію і, отже , фінансові кошти домовласника (приблизно на 9 %).


Високоміцна основа з нетканого поліестеру і дифузійне покриття з поліуретану . Тепловідбивний шар з титану , нанесеного методом вакуумного напилення. Самоклеюча стрічка з водостійкого синтетичного складу по краю рулону.

Застосування

Будучи самої новою розробкою , мембрана Delta - Maxx Titan володіє всіма перевіреними достоїнствами сім'ї Delta - Maxx . Перевага полягає в тому , що мембрана діє як буфер між внутрішнім простором житла і зовнішнім середовищем , поглинаючи вологу , яка може бути викликана великим перепадом температури і вологості. Головний прояв унікальних властивостей сімейства Delta - Maxx полягає в тому , що теплоізоляція не може стати сирою. Плівки можуть утримувати до одного літра вологи на квадратний метр і поступово випускати цю вологу назовні через вентиляційний зазор. Маючи значення еквівалентної товщини опору дифузії Sd всього 0,2 метра , Delta - Maxx Titan дозволяє розсіяти будь-яку вологість , що утворюється в житловому приміщенні.

Матеріал Delta - Maxx Titan відрізняється дуже високою механічною міцністю і легкістю застосування . Завдяки спеціальній комбінації основи і покриття , плівка володіє дуже високою стійкістю до пошкоджень і продавлювання під час покрівельних робіт. Міцність на розрив перевищує 350 N/5см ( 35 кПа/5см ) згідно новим європейським нормам EN 12311-1 , а її відносне подовження при розриві є надзвичайно високим.

Технічні дані
Група горючості / займистості Г3 / В2
Міцність на розрив
350 Н / 5 см
( 35 кПа / 5 см)
по DIN EN 12311-1
Клас водонепроникності
W1 по DIN EN 13859-1
Sd
ок . 0,2 м
Температурна стабільність від -40 ° C до +80 ° C
Вага ок . 175 г / м ²
Вага рулону ок . 13 кг
Довжина рулону 50 м
Ширина рулону 1,50 м

А також інші товари розділу: Покрівельні плівки
Новинки
Галерея