Покрівельні плівки DELTA-ROOF

DELTA-ROOF поєднує в собі високу міцність , стійкість до УФ-опромінення , водонепроникність і пластичність. Матеріал можна вважати кращою гідроізоляційної плівкою в класі конвекційних плівок. Мембрана забезпечує чудовий захист даху від дощової води , снігу , вітру і пилу. Мембрана є легкою і простий в установці , і в той же час набагато більш міцною і практичною, ніж звичайні підкладкові килими з рулонних бітумних матеріалів. Її міцна армована сітка робить плівку надзвичайно міцною на розрив , навіть під впливом сильного вітру .  DELTA-ROOF була спеціально розроблена для американського ринку , щоб забезпечити максимальний захист для вентильованих скатних дахів з бітумною черепицею . Її низька паропроникність допомагає запобігти викривлення і здуття плитки від випаровування вологи , викликаного нагріванням і короблением суцільного настилу.  Плівка може застосовуватися з будь-якими покрівельними матеріалами , а також використовуватися як пароізоляції.


Зовнішні шари , що забезпечують відмінну міцність , виготовлені з первинного нетканого поліпропілену. Внутрішній водонепроникний шар із спеціального полімеру і армована сітка .

Застосування

Текстура поверхні забезпечує високу стійкість до стирання , запобігає ковзанню і робить DELTA-ROOF дуже зручною в роботі. У порівнянні з бітумними підкладковими килимами DELTA-ROOF є дуже легким покриттям. Матеріал поставляється в рулонах 1,5 м в ширину і 50 м в довжину , забезпечуючи швидку і легку установку на кроквах або суцільному підставі .

                                                                                                                                                                                        
Технічні дані
Матеріал 4 -шарова мембрана з нетканого поліпропілену , функціонального шару і армуючої сітки
Клас водонепроникності по EN 1928
W1
Опір дифузії Sd
80 м
Паропроникність по ASTM E96-05
0.415 г / м ² / 24 год
Міцність на розрив по EN 13859-1/-2 уздовж / поперек 650 / 550 Н / 5 см
Міцність на розрив при закріпленні цвяхом по EN 12310 вздовж / впоперек 330 / 500 Н
Водонепроникність по EN 13859-1/-2 W1
Температурна стабільність від -40 0С до +80 0С
Поверхневий вага 220 г / м ²
Розмір рулону 50 м х 1,5 м
Площа рулону 75 м ²
Вага рулону 16 кг

А також інші товари розділу: Покрівельні плівки
Новинки
Галерея