Обслуга покрівлі Grön-Fri® - ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ МОХУ, ЛИШАЙНИКА И ВОДОРОСТЕЙ

img Продукція Обслуга покрівлі Grön-Fri® - ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ МОХУ, ЛИШАЙНИКА И ВОДОРОСТЕЙ

        Грён-Фрі - це кращий засіб від моху, лишайника і водоростей, вироблений в Швеції і завоювавший величезну популярність в Україні. Дахи будинків, котеджів і таунхаусів, садові доріжки, декоративні садові елементи, колодязі і памятки вимагають постійного догляду. Грён-Фрі надає в цьому неоціненну допомогу. Препарат діє в двох напрямках: він усуває мох, лишайник і водорості і запобігає повторному заростання обробленої поверхні. Грён-Фрі не токсичний, діє моментально, підтримує вражаючий ефект протягом 4 років, не вимагає попереднього очищення зарослих поверхонь і може застосовуватися без сторонньої допомоги.

Сфера застосування: На всіх типах поверхонь, таких як фасади, дахи, кам'яні доріжки, дерев'яні настили, стіни, маркізи. Поверхні з наступних будівельних матеріалів: штукатурка, камінь, цегла, бетон, етерніт, листове залізо, покриття для дахів, пофарбованого або без забарвлення дерева, пластик, тканини, і т.п. Перевага Grön-Fri в тому, що засіб може також використовуватися з попереджуючою метою.

Властивості: При обробці з Grön-Fri наростання гинуть негайно. Потім може пройти до 4-х років до того, як що-небудь зможе вирости на поверхні, це залежить від матеріалу, поверхні і його властивостей. Grön-Fri не впливає негативно на будівельні матеріали. При проблемі з чорними точками (Cladiosporium) на вкритих фарбою пповерхностях, рекомендується використовувати Jape Prick-fri.

Спосіб застосування: Grön-Fri, наноситися шляхом фарбування або пулевізатором низького тиску прямим струменем до сильної степені зволоженості поверхні. Уникайте оброблення промерзлих поверхонь або якщо очікується дощ протягом 12 годин. На відкритих погоді поверхнях, наприклад, таких як дах, залишки зникають самі згодом, немає необхідності обробки пізніше. На пофарбованих вертикальних поверхнях, таких як фасади, потрібно в більшості випадків,промивати поверхню, для повного зникнення залишків. Дозвольте Grön-Fri діяти як мінімум добу, до того як поверхні будуть промиватися. Квіти і рослини повинні накриватися, оскільки засіб впливає на хлорофіл рослин. Зібрана дощова вода з дахів, змішана з Grön-Fri, не повинна використовуватися для поливу або не повинна виливатися в садово-городню загату. При обробці дахів великі нарости моху повинні зчищатися попередньо. При обробці методом розпилення, рекомендується використовувати захисну маску для дихання (фільтр Р2), оскільки розпорошуються частки можуть дратувати органи дихання і викликати чхання. Так само необхідно використовувати захисні рукавички і захисні окуляри. 

Розчин готовий до застосування!

Розведення: не розводиться!

Запобіжні заходи: Може дратувати дихальні шляхи і викликати чхання. При розпилюванні рекомендується використовувати (фільтр P2), а також рукавички і окуляри.

Зберігання: Не заморожувати! Зберігати в щільно закритій оригінальній тарі в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 рокиА також інші товари розділу: Обслуга покрівлі
Новинки
Галерея