Композитна черепиця SHINGLE

Композитна черепиця Gerard Shingle - це сучасне втілення старовинних традицій, адже ще на початку ХХ століття для покрівлі використовувався матеріал, поліпшену імітацію якого і являє собою цей вид черепиці Gerard, а саме: дахи покривали «дранкою» - невеликими пластинами з дерева різних порід, які , перекриваючи один одного, створювали надійний захист від негоди.

Безумовно, композитна черепиця має безліч переваг перед дерев'яним гонтом - вона довше зберігає свій привабливий зовнішній вигляд, володіє відмінними тепло- і звукоізоляційні властивості, легко монтується.

Крім того, велику роль відіграє унікальна технологія виготовлення черепиці Gerard, яка, звичайно, застосовується і для створення профілю Shingle. В основі листа лежить сталь, покрита спеціальним сплавом - алюмоцинком. Для додання черепиці кольору використовується натуральна кам'яна крихта, а зовнішнє акрилове покриття дозволяє покрівлі зберігати красу і міцність.

Оскільки вся продукція бренду Gerard проводиться відповідно до стандартів ISO 9001, ви завжди можете бути впевнені в якості придбаної покрівлі. Купити Gerard Shingle в Києві та в інших регіонах України можна, звернувшись до представників компанії AHI Roofing в Україні або до дистриб'юторів, які займаються поставками продукції Gerard.

Ціна, адекватна якості, 50-річна гарантія, безпроблемний монтаж, задоволення від зовнішнього вигляду свого будинку - все це ви отримуєте разом з черепицею Gerard Shingle!

Гама кольорів Gerard Shingle

- Bark - Eclipse - Ravine - Sunset


А також інші товари розділу: Композитна черепиця
Новинки
Галерея