Композитна черепиця HERITAGE

Композитна черепиця Gerard Heritage - це поєднання новітніх технологій та спадщини видатних архітекторів минулих епох. Дивлячись на будинок, покритий Gerard Heritage, мимоволі відчуваєш подих часу - здається, ніби ця дах був завжди і завжди буде, настільки надійно, грунтовно, вишукано вона виглядає.

Але неповторний дизайн - далеко не єдина перевага черепиці Gerard Heritage. Як і будь-яка продукція бренду Gerard, вона виконана на основі високоякісної сталі, покритої алюмоцинком, а колір і фактура досягаються не за рахунок штучних барвників, а за допомогою натуральної кам'яної крихти.

Якість черепиці Gerard контролюється протягом багатьох років науково-дослідним центром в Новій Зеландії, а все виробництво побудовано на основі стандартів ISO 9001.

Алюмоцинк - сплав алюмінію, цинку і кремнію - захищає покрівлю від корозії, забезпечує відмінну тепло- і звукоізоляцію. При цьому вага черепиці Gerard в рази менше, ніж вага керамічних аналогів, що полегшує монтаж і знижує навантаження на всі будову.

Завдяки унікальній технології виготовлення, черепиця Gerard Heritage не схильна до впливу температур - вона здатна витримати будь-які кліматичні зміни.

Щоб купити Gerard Heritage в Києві або в іншому регіоні України, необхідно зв'язатися з українськими представниками і дистриб'юторами нашої продукції. Ціна, адекватна якості, 50-річна гарантія, чудовий вигляд, довговічність - все це ви знайдете в черепиці Gerard Heritage.

Кольорова гама Gerard Heritage

- Cedar - Charcoal - Chestnut - Greenstone - Redwood - Rosso

- Sage - Sapphire - Slate - Spanish Red


А також інші товари розділу: Композитна черепиця
Новинки
Галерея