Композитна черепиця CLASSIC

Черепиця Gerard Classic, як і інші різновиди черепиці від Gerard - втілення надійності, якості, стилю.

Gerard Classic виробляють за унікальною технологією, що дозволяє створити дійсно довговічну, міцну покрівлю, яка захистить будинок від холоду, шуму, вологи. В основі Gerard Classic - лист зі сталі, виготовленої новозеландської компанією New Zealand Steel, який покритий сплавом алюмінію, цинку і кремнію. Натуральні кам'яні гранули забезпечують благородний зовнішній вигляд, різноманітних кольорів і неповторну фактуру черепиці, а акрилова глазур закріплює колір і робить покрівлю практично невразливою.

До речі, гарантія на черепицю Gerard становить 50 років - це не підтвердження впевненості компанії у своїй продукції? Те ж відноситься, звичайно, і до Gerard Classic: купити її - значить забути про проблеми з дахом на довгі роки.

Gerard Classic виглядає елегантно і оригінально завдяки тонким гранях, що прикрашає кожен вигин аркуша.

Якщо ви вирішили купити Gerard Classic в Києві, то на сайті gerardroof.com.ua можна знайти контакти офіційних представників і дистриб'юторів продукції Gerard. Ціна на цей покрівельний матеріал, його наявність у конкретній компанії, асортимент квітів - все це ви зможете уточнити безпосередньо у дистриб'юторів.

Кольорова гама Gerard Classic

- Cedar   - Charcoal   - Chestnut   - Greenstone   - Pepper   - Redwood   - Rosso

- Sage   - Sapphire   - Slate   - Spanish Red   - Tuscany  


А також інші товари розділу: Композитна черепиця
Новинки
Галерея