Композитна черепиця DIAMANT

Вже більше 50 років композитна черепиця Gerard радує домовласників у всьому світі своїми чудовими експлуатаційними характеристиками, стильним дизайном і довговічністю.

Винятком не стала і черепиця Gerard Diamant. Основна її відмінність від решти продукції Gerard - це зовнішній вигляд і розмір аркуша. Хвилеподібний профіль Gerard Diamant виглядає акуратно і благородно, прекрасно вписується в будь-який архітектурний стиль.

Корисна площа аркуша збільшена на 10% і становить 0,5 м.кв. А це означає, що необхідно на 10% менше витрат на контробрешетку, а час, необхідний на монтаж, скоротиться.

Черепиця Gerard Diamant представлена в декількох колірних рішеннях: ми дбаємо про наших клієнтів і постійно розширюємо колірний ряд, щоб кожен міг створити будинок своєї мрії. Черепиця Gerard проводиться відповідно до вимог стандарту ISO 9001, що подтверджает її якість і надійність.

Якщо ви вирішили, що ваш будинок гідний найкращої покрівлі, а саме Gerard Diamant - купити цю черепицю можна не тільки в Києві, а й в будь-якій точці України. На сайті gerardroof.com.ua ви легко знайдете контакти представника Gerard в Україні та контакти дісрібьюторов продукції цього бренду. А вони з радістю нададуть вам не тільки ціну Gerard Diamant, але й технічні характеристики, склад, інше.

Кольорова гама

- Burgundy

- Charcoal

- Chestnut

- Redwood

- Spanish_Red


А також інші товари розділу: Композитна черепиця
Новинки
Галерея