Водостічна система Flamingo

Сталева водостічна система "Фламінго" - це один з найбільш сучасних продуктів цієї категорії.

Завдяки продуманим конструкторським рішенням і точності виконання система "Фламінго" інноваційна, надзвичайно легка для монтажу. Кращою рекомендацією для неї стало нагородження золотою медаллю

Міжнародної виставки BUDMA. Водостічні системи "Фламінго" доступні в широкій колірній гамі, що дозволяє поєднувати їх з різними покрівельними покриттями. Всі елементи й аксесуари системи виготовлені з однорідного матеріалу (листової сталі Rain Water System), що поставляється шведським металургійним концерном SSAB. Використання оптимального матеріалу і застосування найсучасніших технологій дозволяє надавати на Сталеву водостічну систему "Фламінго" найтриваліший на ринку, 30-річний гарантійний термін.

Легкість монтажу завдяки універсальним взаємодоповнюючих елементів, які можуть виконувати кілька функцій одночасно,

Висока якість виготовлення на повністю автоматизованих шведських і швейцарських виробничих лініях.

Інноваційність - завдяки спеціальним конструкторським рішенням.

Застосування для виробництва всіх елементів системи найкращої сировини (шведська листова сталь PRELAQ® RWS).

Доступність системи в двох розмірах: меншому для житлових будинків (125/87) і більшому, призначеному для великих промислових об'єктів (150/100).

Спеціально розроблені і впроваджені логістичні рішення (захист заводським способом всіх елементів плівкою, індивідуально розроблена упаковка, виняткова турбота про вищу стандарті зберігання і транспортування).

Комплексність і можливість підібрати водостічну систему "Фламінго" до пропонованих фірмою "BUDMAT" ® сталевим покрівельним і фасадним покриттям,

Багаторічний термін служби, підтверджений 30-річною гарантією.

Водостічна система "Фламінго" виготовлена зі спеціального матеріалу PRELAQ® RWS (Rain Water System), що поставляється шведським металургійним концерном SSAB. Фірма "BUDMAT" співпрацює з металургійним комбінатом SSAB більше десяти років. Весь попередній досвід, проведені випробування і тести дають нам гарантію виробництва продукції з найкращої сировини. Металургійний комбінат SSAB - єдиний у світі, хто виробляє всі сорти листової сталі, необхідні для виготовлення комплекту елементів водостічної системи.

Сталь, призначена для виготовлення водостічної системи "Фламінго", захищена однорідними лакофарбовими покриттями, завдяки чому всі елементи системи відрізняються однаковим стійким кольором і вищою якістю. Всі доступні кольори, в яких випускається Сталева водостічна система "Фламінго", відповідають колористиці пропонованих фірмою "BUDMAT" покрівельних матеріалів.

Доступна кольорова гамаСклад системи


А також інші товари розділу: Водостічна система
Новинки
Галерея