Мансардні вікна Оклади EDR

img Продукція Мансардні вікна Оклади EDR

EDR ZIE для нізкопрофелірованних покриттів висотою до 5 см
Високий профільований оклад. Застосовується для високопрофільних покрівельних покриттів з висотою хвилі більше 5 см. Довжина свинцевого фартуха 180 мм.


EDR HZI для високопрофільних покриттів висотою більше 5 см
Високий профільований оклад. Застосовується для високопрофільних покрівельних покриттів з висотою хвилі більше 5 см. Довжина свинцевого фартуха 180 мм.


EDR SDS для плоских покрівельних покриттів, цільні бічні частини
Оклад для плоских покрівельних покриттів: сланець, бітумна черепиця, м'яка черепиця. Довжина нижнього комплекту 210 мм. Цілісні бічні частини.


EDR SNO для плоских покрівельних покриттів, бічні частини з деталей
Оклад для плоских покрівельних покриттів: сланець, бітумна черепиця, м'яка черепиця - луската укладання (двошарове покриття). Довжина нижнього комплекту 210 мм. Бічні частини з деталей.


Оклад для збільшення кута нахилу покрівлі (EAK)
Оклад для збільшення кута нахилу покрівлі (на 10 °). Виготовляється у версіях ZIE, SDS і WEL. Є версія з WD. Рекомендується для дахів з маленьким кутом нахилу.


Оклад для з'єднань через коник (EUF)
Випускається у версіях стандарт і з WD для всіх типів покрівельних покриттів. Під час виміру основним елементом є відстань між коником і зовнішньою стороною коробкі.Мінімальное відстань повинна складати 100 мм (130 мм для вікна з WD), максимальне - 380 мм. Під вікном повинен знаходитися цілий необрізаний ряд черепиці. Іншим істотним елементом є кут нахилу даху.


Оклад для з'єднання з фасадним елементом (EFA)
Оклад для з'єднання з фасадним елементом. У сандарте оклад пристосований до даху з максимальним виносом крокви до 800 мм. Винос стропіло необхідно вказувати в замовленні. Виготовляється у версіях для хвильових ZIE і плоских SDS покрівельних покриттів. Максимальна кількість багаторазових з'єднань = 4 при ширині вікон ≤ B9 (3 для інших). У стандартному варіанті виконання випускається відкидне фасадне вікно. Вікно поворотно-відкидне доступно з доплатою.


Оклади для глибокої установки (ETL)
Оклад для глибокої установки (на 120 мм углиб покрівлі) застосовується для дахів з кутом нахилу від 30 º. Доступний тільки у версії SNO з бічними частинами з деталей. Нема версії з WD.


А також інші товари розділу: Мансардні вікна
Новинки
Галерея