Мансардні вікна R7 з піднятою віссю повороту

img Продукція Мансардні вікна R7 з піднятою віссю повороту

Вікно з піднятою віссю повороту Roto Designo R7 відрізняється від традиційних поворотних вікон більш високою функціональністю і комфортом у використанні. Вісь повороту вікна знаходиться в ¾ висоти , саме тому відкрита стулка "не попадає в приміщення" . Даний тип відкривання забезпечує вільний і безпечний доступ до відкритого вікна в повний зріст. Використання фурнітури Roto - світового лідера в цій галузі - дозволяє повертати вікно на 135 ° ( позиція для миття ) , що забезпечує легкий і простий догляд за вікном. Крім того , всі можливі позиції відкривання вікна активують пневматичні поршні , які запобігають закриттю стулки , тим самим захищаючи користувачів від ударів і травм .


Унікальне рішення

Вікно з піднятою віссю повороту прекрасно комплектується з електричними зовнішніми рольставняміі Roto. Навіть з опущеною рольставней можна користуватися всіма функціями вікна. Завдяки цим функціям Ви можете регулювати не тільки потік світла, але також отримувати додатковий захист приміщення від зовнішніх впливів

Краще обладнання

Вікна з піднятою віссю повороту стулки оснащені загартованим склопакетом в стандартній комплектації. Склопакет Roto blueLine стійкий до граду, запобігає перегріву приміщення в спеку і втрату тепла взимку. З широкого асортименту аксесуарів ми рекомендуємо зовнішні електричні рольставні. Вони регулюють не тільки потік світла, але також впливають на температуту в приміщенні, покращуючи теплоізоляцію вікна. Навіть з опущеними рольставнями ви можете вільно користуватися всіма функціями вікна. Залежно від ваших потреб до вікна можна підібрати й інші аксесуари: як внутрішні, так і зовнішні.

Тип склопакета

Roto blueLine
однокамерний енергозберігаючий склопакет: загартоване скло зовні.

Roto blueLine Plus
однокамерний енергозберігаючий склопакет: зовні загартоване скло з покриттям Aquaclear, внутрішнє скло - триплекс із захистом від шуму.

Roto Ornament
однокамерний енергозберігаючий склопакет: зовнішнє скло загартоване, непрозоре скло із захистом від сторонніх поглядів.


А також інші товари розділу: Мансардні вікна
Новинки
Галерея