Керамічна черепиця Луцьк

img Продукція Керамічна черепиця

З незапам'ятних часів поняття міцності, надійності та довговічності будинку неодмінно було пов'язане з таким матеріалом, як керамічна черепиця. Компанія ЄвроДах Луцьк пропонує своїм клієнтам всі матеріали, необхідні для будівництва покрівлі з керамічної черепиці за найбільш доступними цінами.

DELГРАНАТ 13V
DELГРАНАТ 13V керамічна черепиця Луцьк, Ковель BRAAS

Черепиця "Гранат 13 V" - це найстаріша профільна черепиця, яку називають ще фальцьованою з подвійним жолобом. Вона вже має історичну традицію, тому що її часто можна побачити на архітектурних пам'ятках міст і сіл. Гранат, звичайно ж, має подвійні замки, що збільшує впевненість...

ТОПАЗ 13V
ТОПАЗ 13V керамічна черепиця Луцьк, Ковель BRAAS

Елегантність моделі "Топаз 13V" є наслідком її розумного, стриманого стилю. Результат: будинок справляє однорідне, гармонійне враження. Топаз - це так звана черепиця-реформатор, що надає благородний вид як новим, так і старим будівлям.

Керамічна черепиця від EURODACH

Сьогодні все більше приватних будівель Луцька і Волинської області прикрашає саме керамічна черепиця, перевагами якої крім краси є її екологічна чистота і довговічність.

Справжній скарб земних надр які використовує людина – це глина, завдяки сучасним технологіям керамічна черепиця від провідних Європейських виробників яку реалізовує компанія ЄвроДах Луцьк має найкращі показники надійності та довговічності.

На відміну від бетоної, або ж металу, глина краще регулює вологість та створює гармонійний мікроклімат для Вашої оселі.

Модельний ряд керамічної черепиці від компанії ЄвроДах задовольнить найвибагливіші побажання замовника у співвідношенні якості, дизайну та економічності. Революційна технологія технологія захисту від старіння забезпечується завдяки випіканню при температурі 1100ОС.

Весь модельний ряд керамічної черепиці створений виключно на натуральних компонентах з використанням інноваційних технологій.

Черепиця від компанії ЄвроДах – це солідна якість, асортимент та унікальна різноманітність кольору, форм за найбільш доступною ціною.

Замовити

Керамічну черепицю від Європейських виробників Ви можете замовити у Нас, телефонуйте (066) 909-54-72.

Ви також можете подивитися представлені колекції матеріалів наших офіційних постачальників і партнерів в демонстраційних залах офісу. Краща ціна у Нас!

Доставка

Доставка матеріалу може бути здійснена централізовано нашим транспортом.

Новинки
Галерея