Покрівельні плівки Луцьк, Ковель

img Покрівельні плівки
Покрівельні плівки ЕВРОБАРЬЕР
Покрівельні плівки ГИДРОБАРЬЕР
Покрівельні плівки ПАРОБАРЬЕР
Покрівельні плівки АНТИКОНДЕНСАТ
Покрівельні плівки ВЕТРОБАРЬЕР
Покрівельні плівки DOERKEN

Під час проведення покрівельних робіт дуже важливо для довгої і якісної експлуатації правильно підібрати покрівельні плівки які забезпечать вашому дому хорошу гідроізоляцію і ветроізоляцию, а також забезпечать довгу експлуатацію вашої покрівлі.

Покрівельні плівки бувають трьох типів:

- Паробар'єр - це захисна плівка, яка відповідає за створення паронепроникного захисного шару з внутрішньої сторони ізоляції. Даний вид плівки використовується у вентильованих і не вентильованих конструкціях, а також для плоских та скатних видів конструкцій.

- Антиконденсат - це захисна плівка, яка відповідає за видалення вологи з будівлі, вона працює за принципом вбирання вологи з дому, і поступового вивітрювання.

- Гідробар'єр - це захисна плівка, яка відповідає за захист покрівлі будинку від проникнення вологи від дощу, снігу, пилу. Такий вид черепиці використовується при влаштуванні всіх вентильованих похилих кровельнихконструкцій.

Компанія Євродах надає широкий вибір покрівельної плівки різних виробників і високої якості за доступною ціною нашим клієнтам у містах Луцьк, Ковель та Волинської області.