Покрівельні плівки Луцьк, Ковель

img Продукція Покрівельні плівки

Під час проведення покрівельних робіт дуже важливо для довгої і якісної експлуатації правильно підібрати покрівельні плівки які забезпечать вашому дому хорошу гідроізоляцію і ветроізоляцию, а також забезпечать довгу експлуатацію вашої покрівлі.

Покрівельні плівки бувають трьох типів:

- Паробар'єр - це захисна плівка, яка відповідає за створення паронепроникного захисного шару з внутрішньої сторони ізоляції. Даний вид плівки використовується у вентильованих і не вентильованих конструкціях, а також для плоских та скатних видів конструкцій.

- Антиконденсат - це захисна плівка, яка відповідає за видалення вологи з будівлі, вона працює за принципом вбирання вологи з дому, і поступового вивітрювання.

- Гідробар'єр - це захисна плівка, яка відповідає за захист покрівлі будинку від проникнення вологи від дощу, снігу, пилу. Такий вид черепиці використовується при влаштуванні всіх вентильованих похилих кровельнихконструкцій.

Компанія Євродах надає широкий вибір покрівельної плівки різних виробників і високої якості за доступною ціною нашим клієнтам у містах Луцьк, Ковель та Волинської області.

DELTA-DAWI GP
DELTA-DAWI GP покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Пароізоляційна плівка з поліетилену з високим опором дифузії пари. Класична плівка для будь-яких конструкцій дахів.

DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG
DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Гідроізоляція по суцільному настилу для скатних дахів з двошаровою вентиляцією. Може монтуватися на крокви внатяг або з невеликим провисом. Застосовується також як пароізоляція в конструкціях з утепленням над кроквами.

DELTA-FOL SPF
DELTA-FOL SPF покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Завдяки високій паропроникності залишкова вологість надійно відводиться з конструкції даху в зовнішнє середовище. Тришарова плівка з нетканого поліпропілену. Рекомендується для використання в зимовий період на дахах без суцільного настилу завдяки підвищеної...

DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX
DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Дифузійна мембрана для утеплених дахів з малим кутом нахилу або складної форми. Монтується тільки на суцільний настил. У комбінації з системними аксесуарами створює водонепроникне підставу покрівлі.

DELTA-MAXX
DELTA-MAXX покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Найпопулярніша в Німеччині дифузійна мембрана. Призначена для влаштування повністю ізольованих скатних дахів.

DELTA-MAXX COMFORT
DELTA-MAXX COMFORT покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Навіть у моменти екстремального утворення вологи поверхню на нижній частині мембрани надійно поглинає, а потім за рахунок дифузії виводить назовні. Значення паропроникності Sd близько 0,15 м забезпечує надійне відведення скопилася в теплоізоляції і кроквяної...

DELTA-MAXX PLUS Енергозберігаюча мембрана
DELTA-MAXX PLUS Енергозберігаюча мембрана покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Дифузійна вітрозахисний мембрана для повністю утеплених дахів. Оснащена вбудованою самоклеящейся.

DELTA-MAXX TITAN Термомембрана
DELTA-MAXX TITAN Термомембрана покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Дифузійна, вітрозахисний подкровельная мембрана з інтегрованою самоклеящейся. Застосовується для дахів з повним утепленням крокв.   Може монтуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах. Володіє антиконденсатні властивостями.

DELTA-NOVAFLEXX
DELTA-NOVAFLEXX покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Санаційний паробар'єр з змінним значенням Sd і армованим нетканим полотном.

DELTA-REFLEX / DELTA-REFLEX PLUS
DELTA-REFLEX / DELTA-REFLEX PLUS покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Пароізоляційна плівка з алюмінієвим рефлексним шаром. Максимальна надійність будь покрівельної конструкції. DELTA-REFLEX PLUS з інтегрованою самоклеящейся.

DELTA-ROOF
DELTA-ROOF покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Міцний і водонепроникний підкладковий килим для покрівлі з бітумної плитки. Гідроізоляція для вентильованих дахів з двома зазорами. Монтується на суцільний настил або крокви.

DELTA-Sd-FLEXX
DELTA-Sd-FLEXX покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Плівка із змінною (адаптивної) паропроникністю. Для реконструкції та капітального ремонту мансарди, що проводиться з зовнішнього боку даху.

DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N
DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Дифузійні тришарові мембрани для повністю утеплених дахів. DELTA VENT N PLUS оснащена двома самоклеящимися стрічками по краях рулону.

DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S
DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Міцна тришарова мембрана з високою дифузією для укладання на суцільний настил або утеплювач. DELTA-VENT S PLUS оснащена самоклеящимися краями, призначеними для швидкої водо-і вітронепроникної укладання.

DRAGOFOL
DRAGOFOL покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Армована підпокрівельна плівка з мікроперфорацією для дахів з 2-шарової вентиляцією. Відноситься до класу конвекційних плівок.

ПАРОБАРЬЕР DELTA-LUXX
ПАРОБАРЬЕР DELTA-LUXX покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь DORKEN DELTA

Пароізоляційна плівка з обмеженим пропусканням пари. Рекомендується для будинків з непостійним проживанням та дерев'яних будинків.

Євробар'єр
Євробар'єр покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Супердифузійна мембрана щільністю 115 г/м2. Підходить для використання в якості контактної або безконтактної гідро-і вітрозахисту в утеплених і не утеплених скатних покрівлях простих і складних конструкцій. Це поліпропіленовий матеріал, який складається з двох...

Гідробар'єр Д
Гідробар'єр Д покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Гідробар'єр Д це тришарова підпокрівельна мікроперфорована плівка. Складається з армуючої поліпропіленової сітки забезпечує міцність і двох шарів поліетилену, які забезпечують хороші гідроізолюючі характеристики і високу еластичність.

Гідробар'єр Д110
Гідробар'єр Д110 покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Гідробар'єр Д110 це тришарова підпокрівельна мікроперфорована плівка. Складається з армуючої поліпропіленової сітки забезпечує міцність і двох шарів поліетилену, які забезпечують хороші гідроізолюючі характеристики і високу еластичність.

Гідробар'єр Д96 СІ
Гідробар'єр Д96 СІ покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Гідробар'єр Д96СІ паропроникна мікроперфорована підпокрівельна плівка з низькою УФ-стабільністю. Складається з двох шарів: поліпропіленова тканина, ламінована шаром поліетилену

Паробар'єр H110
Паробар'єр H110 покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Паробар'єр Н110 - паронепроникна підпокрівельна плівка. Тришаровий матеріал, що має несучу армуючої сітки з поліпропіленових волокон, яка з обох сторін ламінована поліетиленовою плівкою. Армована сітка забезпечує високу міцність плівки, а двостороннє ламінування дає дуже...

Паробар'єр R110
Паробар'єр R110 покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Паробар'єр R110 є високо паронепроникною плівкою з функцією відображення тепла. Призначена для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору в скатних і плоских дахах. Застосовується для утворення паронепроникного захисного...

Паробар'єр Н96 СІ
Паробар'єр Н96 СІ покрівельні плівки Луцьк, Ковель, Волинь JUTA

Паробар'єр Н96 СІ - паронепроникна підпокрівельна плівка. Складається з двох шарів: поліпропіленова тканина, ламінована шаром поліетилену. Призначена для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції в скатних і плоских дахах.

 
Новинки
Галерея