Металопрофіль Луцьк, Ковель

img Металопрофіль
Металопрофіль STALEX
Металопрофіль ТАЙЛ

Металопрофіль або профнастил як його ще називають, є універсальним будівельним матеріалом який використовується як при покрівлі дахів будинків, так і наприклад для зведення огорож та парканів, стін легких будівельних конструкцій, торгових павільйонів і при інших будівельних роботах. Перевагою даного матеріалу є те що він універсальний і йому легко зрадити потрібну форму.

Компанія Євродах протягом багатьох років представляє великий вибір металопрофілю європейських брендів з Німеччини, Польщі, Італії, Словаччини, тільки високої якості і за доступною ціною нашим клієнтам у містах Луцьк, Ковель та Волинської області .

Металопрофіль в містах Луцьк, Ковель

В асортименті представлена ​​продукція виробництва Чехії, Польщі, Німеччини. Фінляндії, Китаю. Купити металопрофіль в м. Луцьк, Ковель можна необхідної якості і за доступною ціною. Ціна покрівлі з металопрофілю в Луцьку, Ковелі залежить від фірми виробника і технічних характеристик. Вироби екологічно безпечні, можуть вукористовуватися на таких видах дахів, як кутові, одно- і двосхилі.

Широка колірна гамма дозволяє підібрати матеріал для покрівлі з металопрофілю, відповідний по стилю для всіх типів використовуваних будівельних матеріалів. Даний вид покрівлі виготовляється з пожежобезпечного матеріалу, який не плавиться і не деформується.

Основа - це профільний лист, оцинкований з двох сторін, покритий полімерним антикорозійним покриттям. Від товщини цинку залежить міцність черепиці. Верхній захисний шар може бути глянцевим або матовим. На сталеві листи наноситься геометричний орнамент традиційної керамічної черепиці, види покриттів можуть варіюватися.

Металопрофіль ціна

Ціна покрівлі з металопрофілю в Луцьку варіюється залежно від виду і типу покриття.

Покриття з поліестеру прийнятно за ціною, не вигорає протягом усього терміну експлуатації, має стійкий колір, проте погано переносить механічні дії. Пурал утворює глянсову поверхню, легко переносить перепади температур, типові для українського клімату.

Покриття з пластізола корозійностійке і високоміцне, але не рекомендується для застосування для країн з жарким кліматом. Покриття PVDF самоочищається, має стійкий колір,

Профільні листи кріпляться за допомогою спеціальних саморізів до стандартної обрешітці, при установці не потрібна застосовувати спеціальне обладнання.

Завдяки порівняно невеликій вазі монтаж і транспортування не вимагає значних додаткових витрат. У продажу існує велика кількість комплектуючих для покриття всіх видів дахів. Монтаж може здійснюватися в будь-який час року, без втрати якості установки і матеріалу. Покрівля з металопрофілю не вимагає особливого догляду ( дах не обростає мохом ), легко чиститься ( від листя та бруду ).

Купити з доставкою та монтажем

Якщо Ви збираєтеся купити металопрофіль в м. Луцьк, Ковель - зверніться в компанію ЄвроДах Луцьк. Тільки у нас Ви можете придбати будматеріал за ціною виробника.