Металочерепиця Луцьк, Ковель

img Металочерепиця
Металочерепиця RUUKKII
Металочерепиця ARCELORMITTAL
Металочерепиця U.S.Steel Košice
Металочерепиця СТАЛЕКС

Металочерепиця в Луцьку, Ковелі використовується при споруді заміських будинків, виробничих приміщень, тимчасових споруд. Більш того, це найбільш поширений варіант покриття даху по всій Україні. Дана покрівля підійде за своєю формою і функціональності для будь-яких конструктивних рішень. Такий будівельний матеріал забезпечує захист від опадів, вітру, спекотною і холодної погоди. Це економічно вигідне, надійне і естетичне покриття, ціна на нього на порядок нижче ціни на інший вид покрівлі. Завдяки захисним властивостям зовнішнього покриття листи не змінюють свої технічні характеристики протягом 30-50 років.

Купити металочерепицю в місті Луцьк, Ковель та Волинській області можна в компанії ЄвроДах. Ми пропонуємо її у всіх можливих кольорах, фактурах і формах.

Вибір металочерепиці в містах Луцьк, Ковель

Металочерепиця - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів не тільки у нас в Луцьку, Ковелі, Волинській області, а й в Україні. Не дивно, адже вона виглядає естетично, при цьому відносно і не дуже ускладнює будинок.

Металочерепиця (доречі, яку можна придбати в Луцьку, Ковелі у компанії Євродах) як покрівельний матеріал має ряд переваг:


  1. Тривалий термін служби металочерепиці забезпечується властивостями оцинкованої сталі. Сама сталь являє собою досить міцний матеріал, до того ж вона захищена кількома шарами спеціальних покриттів, що перешкоджають її корозії.
  2. Маса покрівлі з металочерепиці відносно невелика - один квадратний метр важить близько п'яти кілограмів.
  3. Вона дуже гарно виглядає. Завжди можна підібрати металочерепицю відповідного кольору і фактури, а значить що покрівля з металочерепиці органічно впишеться в будь-який проект будівлі. Сьогодні дуже популярна металочерепиця, яка імітує натуральну терракотовую черепицю.
  4. Металочерепиця - екологічно чистий матеріал.
  5. Металочерепиця володіє хорошою стійкістю до зміни температур. Цей матеріал не деформується істотно при різкій зміні температури, отже, він не втрачає при цьому свої фізичні властивості, а значить металочерепиця добре підходить українського клімату.
Купити металочерепицю в компанії ЄвроДах Луцьк

Продаж металочерепиці в містах Луцьк, Ковель та по всій Волинській області здійснює компанія ЄвроДах. У нас ви зможете придбати якісний матеріал за хорошою ціною, будь-яку марку металочерепиці, прайс можна запросити у наших менеджерів. Також ви можете звернутися до них і отримати консультацію щодо вибору товару.