Бітумна черепиця Луцьк, Ковель

img Бітумна черепиця

Бітумна черепиця, яку також називають гнучка, або м'яка покрівля, є дуже популярним на ринку покрівельним матеріалом. Вона має цілий ряд переваг: захищає від проникнення ультрафіолетового випромінювання та великої температури, стійка до вицвітання, водонепроникність, захист від корозії, багата кольорова палітра і відмінна звукоізоляція.

Компанія ЄвроДах пропонує широкий вибір бітумної черепиці від Європейських виробників з доставкою по Волинській області, зокрема по м. Луцьк, Ковель.

Бітумна черепиця Луцьк, Ковель, Волинь від Євродах

М’яка покрівля від компанії ЄвроДах - це можливість придбати оригінальний і якісний матеріал за найбільш привабливо низькою ціною.

Ми маємо багаторічний досвід роботи у сфері покрівельних матеріалів та є лідерами з реалізації бітумної черепиці у містах Луцьк, Ковель а також Волинської області.

Компанія ЄвроДах Луцьк займається продажем бітумної черепиці за найбільш доступними цінами.

Переваги використання м'якої покрівлі з бітумної черепиці

Бітумна черепиця дуже пластичний покрівельний матеріал, завядки чому нею легко проводити покрівлю дахів будь-якої форми. Вона володіє відмінними характеристиками по шумо і гідроізоляції, цей матеріал стійкий до складних кліматичних умов (великий спеці і сильним морозам ), а також перепадів температур.

Бітумна черепиця складається з наступних компонентів:

- Високоякісний бітум, покритий склотканиною або стеклохолстом.
- Кольорова крихта, зроблена з екологічно чистого матеріалу, яка зрадить вашому будинку елегантність і унікальність.

Переваги м'якої покрівлі особливо відчутні при використанні її на складних дахах , що містять велику кількість розжолобків і хребтів , а на покрівлях з криволінійними поверхнями бітумна черепиця просто не замінна . Технологічний відхід покрівельного матеріалу на складних дахах може становити від 5 % до 7 %. 

Отже , купуючи бітумну черепицю ви купуєте матеріал, що володіє наступними перевагами:


  • при монтажі м'якої покрівлі не потрібно спеціального інструменту;
  • для транспортування бітумної черепиці не потрібно довгомірний транспорт або машини з великою вантажопідйомністю ;
  • м'яка черепиця утворює на покрівлі суцільний гідроізоляційний килим ;
  • гнучка черепиця володіє хорошими звукоізоляційні властивості ;
  • на дахах , покритих м'якою покрівлею немає небезпеки лавиноподібного сходу снігу.

Замовити

У Нас, компанії Євродах, Ви можете придбати бітумну черепицю з доставкою по м. Луцьк, Ковель, а також іншими населеними пунктами Волинської області.