Натуральна черепиця Луцьк, Ковель

img Продукція Натуральна черепиця

Натуральна черепиця (керамічна) є високоякісним і екологічно чистим матеріалом який широко використовується в країнах Євросоюзу. Натуральна черепиця буває двох видів керамічна та бетонна ( що представляє собою суміш природних матеріалів з ​​додаванням натуральних барвників які не приносять шкоди здоров'ю людини ). Перевагою натуральної черепиці є її стійкість до нагрівання в літню пору року і збереження тепла при сильних морозах, а також має чудову шумоізоляцію приміщень.

Компанія Євродах вже багато років представляє широкий вибір натуральної черепиці високої якості і за доступною ціною нашим клієнтам у містах Луцьк, Ковель та Волинської області .

Наша компанія також може запропонувати свої професійні послуги з виконання покрівельних робіт будь-якої складності з натуральною черепицею , гарантуючи довгий строк служби.

BRAAS РЕВІВА
BRAAS РЕВІВА натуральна черепиця Луцьк, Ковель, Волинь BRAAS

Модель Reviva унікально поєднує в собі класичну форму з перевагами профільованої черепиці. Має меншу вага м2, кращу швидкість укладання, більшу довговічність). Завдяки технології Protector, черепиця Reviva має високу міцність, виразний і дуже стійкий колір, гладку поверхню. Ця...

BRAAS ТЕВІВА
BRAAS ТЕВІВА натуральна черепиця Луцьк, Ковель, Волинь BRAAS

Черепиця ТЕВІВА має простий, сучасний вигляд, чисті лінії. Її плоска конструкція підкреслить стиль сучасної архітектури. Завдяки своїм перевагам може застосовуватися на як на нових будинках так і при реконструкції...

Переваги натруальної черепиці та технологія виробництва

Натуральна черепиця є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів на заході. І такий факт зовсім не дивний, так як цей екологічний матеріал за довгу історію використання зарекомендував себе тільки з кращого боку. Черепиця не схильна ніяким негативним природних впливів. Вона не чутлива до морозу, сильного вітру і граду, сонячного випромінювання, діяльності бактерій і нижчих рослин.

Завдяки своїм унікальним якостям в Україні черепиця також починає набувати все більшої популярності.

Натуральна покрівля

Така натуральна покрівля може бути двох різновидів: цементно-піщана черепиця і керамічна черепиця. Основна різниця між двома цими матеріалами полягає в технології їх виробництва.

Керамічна черепиця

Матеріал виробництва керамічної черепиці - це жирні і пластичні глини. Процес виготовлення такого покриття здійснюється в п'ять етапів: спочатку глиняній заготівлі надають форму, потім висушують і зверху наносять покриття. На заключному етапі матеріал обпалюють в печі при температурі 1000 градусів. У результаті на світ з'являється довговічна, блискуча на сонці, гладка покрівля з керамічної черепиці.

Покрівля з керамічної черепиці - це надійне, міцне, довговічне, екологічно чисте, шумопоглащающій, не схильне корозії покриття, термін служби якого становить не менше ста років. На жаль, в Центральній Росії немає природних родовищ підходящої глини, тому тут покрівля з керамічної черепиці зустрічається досить рідко.

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця являє собою натуральний матеріал, що складається з наступних основних компонентів: цемент без добавок, високоякісний промитий пісок, пігменти окису заліза, вода і різні барвники. Цементно-піщана черепиця, як і керамічна, має велику кількість різновидів. Десятки різноманітних моделей і кольорів зроблять будь-яку дах естетично привабливою і оригінальної.

Якщо ви вирішите купити керамічну черепицю або цементно-піщаний матеріал для покриття даху, то ви отримаєте покрівлю, яка практично не старіє, витримує значні навантаження, а також не піддана впливу агресивного середовища і УФ-випромінювання. Крім того, завдяки невеликим розмірам плиток і значній масі натуральній черепиці на страшні навіть найсильніші пориви вітру.

Компанія ЄвроДах Луцьк пропонує для своїх клієнтів тільки кращі зразки високоякісної керамічної черепиці за привабливою ціною. В асортименті представлена продукція визнаних європейських виробників.

Завдяки величезній кількості моделей, представленому в каталозі нашої компанії, ви зможете знайти саме той варіант покрівлі, який повністю виправдає ваші очікування.

Ціна на керамічну черепицю від компанії ЄвроДах Луцьк

Уточнити ціни на керамічну черепицю, а також на іншу продукцію нашої компанії можна, зателефонувавши нам по телефону або скачавши каталог продукції на нашому сайті.

Новинки
Галерея