Натуральна черепиця Луцьк, Ковель

img Натуральна черепиця
Натуральна черепиця BRAAS

Натуральна черепиця (керамічна) є високоякісним і екологічно чистим матеріалом який широко використовується в країнах Євросоюзу. Натуральна черепиця буває двох видів керамічна та бетонна ( що представляє собою суміш природних матеріалів з ​​додаванням натуральних барвників які не приносять шкоди здоров'ю людини ). Перевагою натуральної черепиці є її стійкість до нагрівання в літню пору року і збереження тепла при сильних морозах, а також має чудову шумоізоляцію приміщень.

Компанія Євродах вже багато років представляє широкий вибір натуральної черепиці високої якості і за доступною ціною нашим клієнтам у містах Луцьк, Ковель та Волинської області .

Наша компанія також може запропонувати свої професійні послуги з виконання покрівельних робіт будь-якої складності з натуральною черепицею , гарантуючи довгий строк служби.

Переваги натруальної черепиці та технологія виробництва

Натуральна черепиця є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів на заході. І такий факт зовсім не дивний, так як цей екологічний матеріал за довгу історію використання зарекомендував себе тільки з кращого боку. Черепиця не схильна ніяким негативним природних впливів. Вона не чутлива до морозу, сильного вітру і граду, сонячного випромінювання, діяльності бактерій і нижчих рослин.

Завдяки своїм унікальним якостям в Україні черепиця також починає набувати все більшої популярності.

Натуральна покрівля

Така натуральна покрівля може бути двох різновидів: цементно-піщана черепиця і керамічна черепиця. Основна різниця між двома цими матеріалами полягає в технології їх виробництва.

Керамічна черепиця

Матеріал виробництва керамічної черепиці - це жирні і пластичні глини. Процес виготовлення такого покриття здійснюється в п'ять етапів: спочатку глиняній заготівлі надають форму, потім висушують і зверху наносять покриття. На заключному етапі матеріал обпалюють в печі при температурі 1000 градусів. У результаті на світ з'являється довговічна, блискуча на сонці, гладка покрівля з керамічної черепиці.

Покрівля з керамічної черепиці - це надійне, міцне, довговічне, екологічно чисте, шумопоглащающій, не схильне корозії покриття, термін служби якого становить не менше ста років. На жаль, в Центральній Росії немає природних родовищ підходящої глини, тому тут покрівля з керамічної черепиці зустрічається досить рідко.

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця являє собою натуральний матеріал, що складається з наступних основних компонентів: цемент без добавок, високоякісний промитий пісок, пігменти окису заліза, вода і різні барвники. Цементно-піщана черепиця, як і керамічна, має велику кількість різновидів. Десятки різноманітних моделей і кольорів зроблять будь-яку дах естетично привабливою і оригінальної.

Якщо ви вирішите купити керамічну черепицю або цементно-піщаний матеріал для покриття даху, то ви отримаєте покрівлю, яка практично не старіє, витримує значні навантаження, а також не піддана впливу агресивного середовища і УФ-випромінювання. Крім того, завдяки невеликим розмірам плиток і значній масі натуральній черепиці на страшні навіть найсильніші пориви вітру.

Компанія ЄвроДах Луцьк пропонує для своїх клієнтів тільки кращі зразки високоякісної керамічної черепиці за привабливою ціною. В асортименті представлена продукція визнаних європейських виробників.

Завдяки величезній кількості моделей, представленому в каталозі нашої компанії, ви зможете знайти саме той варіант покрівлі, який повністю виправдає ваші очікування.

Ціна на керамічну черепицю від компанії ЄвроДах Луцьк

Уточнити ціни на керамічну черепицю, а також на іншу продукцію нашої компанії можна, зателефонувавши нам по телефону або скачавши каталог продукції на нашому сайті.