Монтаж дахів, Покрівельні роботи

img Монтаж дахів, Покрівельні роботи

Монтаж даху - це завершальний етап будівництва будівлі, від того на скільки якісно та професійно він був зроблений і буде залежати якість та термін служби покрівлі. З цього можна зроботи висновок, що покрівельні роботи повинні виконувати професіонали, які можуть надати гарантію на свою роботу.

Ми хочемо звернути увагу забудовників на особливості виконання покрівельних робіт

Всю покрівлю можна розглянути в таких аспектах:

 1. Монтаж кроквяної системи
 2. Монтаж підпокрівельної плівки
 3. Монтаж верхнього покрівельного покриття
 4. Монтаж системи утеплення даху
 5. Монтаж оздоблювального свеса і водостічної системи

1. Монтаж кроквяної системи

Під час монтажу кроквяної системи необхідно звернути увагу на систему кріплень. Кріплення повинні бути надійні (гвинти, болти, різні кутові з'єднання, анкери та ін.) Під час експлуатації виникають вітрові навантаження від 25 м/с. При неправильних кріпленнях в системі даху виникають мікродеформації, які призводять до порушення обробки внутрішнього простору (тріск гіпсокартону на швах).

Також необхідно звернути увагу на різьблення анкера, до якого кріпиться мауерлат. Різьба повинна бути нарізна, а не катана. Остання від певних навантажень може зірватися.

На стадії проекту необхідно звернути увагу на розташування точок опори кроквяної системи. Вони повинні мати певні відстані (залежно від перетину крокви). У зв'язку з тим, що не завжди для влаштування покрівлі застосовується дерево з нормальною вологою, цей момент грає визначальне значення у подальшій деформації покрівлі.
Всі ці питання в компанії «Євродах» розроблені та затверджені в роботі багаторічним досвідом.

2. Монтаж підпокрівельної плівки

Підпокрівельна плівка вибирається залежно від подальшого використання простору під дахом. Кращі плівки - це супердифузійні мембрани. Ці плівки працюють за принципом «шкіри людського тіла», випускають надлишкову вологу і тепло, не пропускаючи вологи всередину будинку.


При монтажі необхідно звернути увагу на момент зіткнення плівок димоходів і виступаючих конструкцій, а також у місцях установки мансардних вікон, прорізних елементів і ін. У місцях карнизах плівка повинна бути виведена особливим чином, щоб не викликати в майбутньому затікання свеса вологою.
Всі ці питання в компанії «Євродах» розроблені та затверджені в роботі багаторічним досвідом.

3. Монтаж верхнього покрівельного покриття

Особливості монтажу верхнього покрівельного покриття ми розділили на 4 головні елементи:

 1. Монтаж натуральної черепиці
 2. Монтаж бітумної черепиці
 3. Монтаж металочерепиці
 4. Монтаж дахових вікон

1. При монтажі натуральної черепиці замовнику необхідно звернути увагу на правильність виконання конче на хребтах і розжолобках, їх кріплення і подальшого ущільнення. Якість укладання черепиці оцінюється правильністю діагональних ліній на даху.

2. При виборі бітумної черепиці увагу слід звернути на її вагу. Вага повинна бути не менше 8кг/м.кв. При монтажі такої черепиці увага акцентується на правильному виконанні розжолобків і системи вентиляції даху. Цей вид покрівлі найбільш герметичний і відсутність вентиляції покрівельного покриття тягне за собою проблеми в експлуатації.

3. При виборі металочерепиці увагу слід звернути на вміст цинку в металі. Його кількість повинна бути не менше 180гр/м.кв. При монтажі забороняється користуватися «болгаркою». Підрізування слід проводити шляхом «холодного» різання. Не повинно бути явних подряпин і пошкоджень лакофарбового покриття бо підфарбовування з часом проявляється у вигляді світлих плям.

4. При монтажі дахових вікон:

 1. Дотик плівки до покрівельного вікна у верхній зоні, яке забезпечує верхню зону від затікання конденсату.
 2. Наявність гідро і теплоізоляційних окладів (продавці не завжди це пропонують).
 3. Наявність зазору між вікном і кроквою для подальшого влаштування утеплення.

4. Монтаж системи утеплення даху

1. Відповідна товщина утеплювача (залежно від характеристик) для певної кліматичної зони.
2. Момент переходу насосного утеплення у вертикальну стіну (щоб не було щілин і наскрізних протягів).
3. Момент утеплення укосів покрівельного вікна.

5. Монтаж звісу

1.При монтажі оздоблювального свеса увагу слід звернути на момент виходу підпокрівельної плівки (вона повинна потрапляти в водозливну систему).
2. Влаштування вентиляції в звісі (при необхідності).
3. Наявність в звісі деформаційних швів (залежно від матеріалу обробки).

При монтажі водостічної системи досить слідувати інструкціям виробника.

Монтаж криші (кровлі криші) один з найголовніших завершальних етапів спорудження будівлі, від того як і ким вона буде зроблена, буде заздрість не тільки комфорт вашого будинку, але і безпека! У компанії Євродах яка надає свої послуги вже більше 10 років у містах Луцьк, Ковель і по Волинскій області, працюють тільки професіонали, які мають багаторічний досвід з монтажу дахів будинків різної складності.

                                    
Новинки
Галерея