Каталог знаходиться на стадії наповнення.

Під брендом Терка (TERCA) компанія Вінербергер (Wienerberger) пропонує керамічну цеглу для фасадів та тротуарів. Лицьова керамічна цегла має чудові декоративні і екологічними властивостями, і в цей же час, облицювальна цегла - розумна інвестиція в майбутнє побудованого будинку, фасад якого має не тільки радувати око, але і протистояти примхам погоди.
Керамічна облицювальна цегла Terca у багато разів перевершує по стійкості інші фасадні матеріали. Одношарові стіни з зовнішньою штукатуркою вже через кілька років вимагають ремонту, який вимагає чималих коштів. Лицьова клінкерна цегла - це ідеальне рішення, як з технічної і естетичної, так і з економічної точки зору. Його довговічність дозволяє запобігати в майбутньому невиправданих витрат по ремонту фасаду будівлі.
Керамічний фасадна цегла Terca - це ідеальний матеріал для облицювання фасадів будівель, огорож та об'єктів малої архітектури. В процесі виготовлення клінкерної цегли спеціальні тугоплавкі глини випалюють при температурах вище +1000 С. При цьому клінкер отримує високу механічну міцність, морозостійкість і стійкість до агресивних речовин в атмосфері.

Завдяки ангобами, які наносяться на клінкерну цеглу Terca, вона набуває крім традиційної кольорової гами цегляно-червоного, оливкового, пісочно-жовтого різноманітні кольори і відтінки. Нанесення різних текстур на лицьову поверхню цегли, і колірні ефекти відкривають

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: