Каталог знаходиться на стадії наповнення.

У виробництві натуральної черепиці та бетонної черепиці, компанія Ondo використовує італійське обладнання Vortex вищого класу.
Для виготовлення черепиці застосовують тільки природні компоненти, такі як - пісок, вода, вапняк, окис заліза. Завдяки цьому фактори як вплив навколишнього середовища, ультрафіолету, дощу, снігу і навіть вітру – не дозволить формі натуральної черепиці змінитися.
Для виробництва полімер-піщаної черепиці, виробник використовує безцементний бетон на основі полімерного зв'язування.
Ondo не приховує етапи виробництва та притримується відкритого типу роботи, щоб кожен зміг переконатися в якості продукту.
Техніка виготовлення натуральної черепиці досить проста. Вона складається з підготовки, дозування, перемішування природних компонентів (сюди входить річковий пісок, вода, окис заліза), формування черепиці методом прокату і пресування, а також фарбування і сушки. Щоб черепиця була стійка і зберігала хвилю і свої характеристики - її обпалюють при температурі 60 С°.
За рахунок використання високоякісних натуральних компонентів, натуральна черепиця Ondo має стійкість в холодному кліматі і не руйнується від морозу. Черепиця стабільно залишається не змінною протягом 30 років!
До складу бетонної маси додають особливі пігменти, які дозволяють матеріалу зберігати свій колір і бути стійким до сонячних променів. Також, підвищують міцність самої черепиці.
Матеріал не вимагає впливу високих температур для виготовлення (а це додаткові установки та обладнання) - витрати енергії на виробництві мінімальне.
Саме тому ціна на цементно-піщану черепицю низька .
Виробництво черепиці досить економічне, а так як Ondo удосконалює етапи виробництва, матеріал став більш легким і зберіг у собі всі характеристики міцності, якими славиться керамічна черепиця.

Ви можете знайти нас за адресою:
м.Луцьк,
вул.Володимирська, 91а
Або зв’яжіться з нами за номером: